Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet hasonló téli kabátot...

Hol lehet hasonló téli kabátot venni?

Figyelt kérdés

hasonló stílusú téli kabátot szeretnék: [link]

[link]

Pull&Bear-es mindkettő, viszont ezek elég drágák ráadásul nem is kifejezetten téliek. Hol tudnék ilyesmit venni 15.000ft-ig? 14/L


2013. okt. 1. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

H&M, illetve inkább a C&A rogyadásig van tele parka kabátokkal.

Most nagyon befutott, én is vettem, de jól néz meg a bélését. Minél drágább annál béleltebb.. sajnos már ez a lényeg. Ha bélést, meleg kabátot akarsz, akkor 18-nál kezdődnek az árak. Én 13-ért vettem (van H&M-ben is a Divided kollekcióból egy ilyen fazon és C&A-ban 3 féle parka kabát van ilyen áron).

Illetve a Pull&Bear, és a Bershka is árul ilyet, de az se különösebben bélelt, inkább csak ilyen pihe-puha "dísz" bélése van, ami szart se ér, azok 24ezernél kezdődnek.

Még a New Yorkert mondanám, de ott csak 1 parkát láttam, az ilyen virágos, terepminta keveréke. Nem rossz, de az 18ezer ft... borzalmasak ezek az árak SZERINTEM.

Te mennyit szánsz rá?

2013. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod (és nem veszed tolakodásnak) elkísérlek, mert nagyon sok féle kabátot néztem én is, mire megtaláltam a nekem valót, de persze nem vagyok ezzel sem megelégedve, annyira félek, hogy fázni fogok benne...
2013. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, végülis ma vettem egyet a Takko-ban, pont olyan, amilyet akartam. 13.000 volt :)
2013. okt. 2. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
hát jó.. azt én is néztem, de nekem az eléggé silánynak tűnt.
2013. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!