Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, idei évben (2013)...

Bibbikee kérdése:

Csajok, idei évben (2013) mikortól hordotok hosszú szárú csizmát?

Figyelt kérdés
Nem nagyon járok nagyvárosba , hogy lássam, hogy mikortól bújnak bele a lányok a hosszú szárú csizmában viszont én már szívesen felvenném az enyémet:)
2013. okt. 2. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Most már nyugodtan felveheted!Én láttam már pár lányt,akik hordanak most,sőt!Szeptemberben is láttam.
2013. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan hideg lesz, hogy késztetést érezzek arra, hogy felhúzzam. Ne azt nézd, ki, mikor, miben van, hanem azt, hogy Te mennyire fázol, mennyire van szükséged az adott darabra, illetve mennyire érzed jól magad benne.
2013. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ez tartana vissza, nem kell: már sokan hordják.
2013. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd ha 5fok körül alakul kinn az idő.nem fázós a lábam
2013. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es!


Akkor már itt simán felvehetnéd. :)

Mért hőmérséklet 8 fok, érezhető (széljárás, páratartalom miatt) 5 fok.

K-Mo.

2013. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a napokban már fel akarom venni. Nem mintha fázna a lábam félcipőben. Hanem valamikor a csizmát is hordani kéne, mert a nagy hidegekben már úgy is bakancsot fogok felvenni.

Amúgy már én is láttam csizmás lányokat.

2013. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyan, miért másokhoz alkalmazkodsz? Fázol? Szeretnéd felvenni? Hajrá. Én majd akkor húzom fel, ha tényleg hideg lesz, akik már bundás csizmában meg téli felszerelésben járnak, az igazán hidegben már nem tudom, mit akarnak felvenni, hogy ne fázzanak. :D

Viszont én nyáron is láttam csizmában lányokat (sőt, olyan csúnya mamusz-csizmában is!), jó nagy marhaság, de hát a divat a lábgomba meg a komfort felett áll prioritásban úgy látszik. :D

Azért ha vastag, bélelt csizmád van, szerintem még ne erőltesd, mert meg fog benne sülni a lábad. Egy vékonyabb fajta belefér, már ha nem egész nap abban ülsz utána a suliban/munkahelyeden, vagy legalábbis akkor vigyél váltócipőt.

2013. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!