Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel szalagavatóra...

Mit vennétek fel szalagavatóra vendégként?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, most vagyok gólya, és nemsokára lesz szalagavató a suliban, és nálunk ott lesz az egész suli, mindenki. (még a srác is, aki tetszik, szóval szeretnék jól kinézni) Nem szoktam se ruhát, se szoknyákat hordani, szóval nem tudom hogy mi lenne a jó.

Magas vagyok (170 cm) és nagyon vékony, (52 kg, de nem vagyok csontos) vékony, hosszú lábaim vannak, kerek fenekem, viszont a csípőm és a derekam is vékony, szóval nem vagyok valami homokóra alkat, mert nem sok különbség van a derék és a csípőbőségem között. A melleim nem kicsik, C kosaras, a vállaim szépen íveltek, a hajam a mellemig ér, és egyenes, de be is tudom göndöríteni, ha arról van szó.

Ruhából nem szeretnék földig érőt, maximum térd fölé érő legyen, vagy rövidebb, de persze ne is p*csaszoknya legyen.

Előre is köszi a válaszokat, főleg a linkeket, vagy az oldalakat, ahol tudok találni normális áron ruhákat. (max. 10E)


2013. okt. 2. 10:40
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a ruha nagyon tetszik, csak hát hogy a fenébe veszek fel alá egy melltartót?

2013. okt. 2. 10:50
 2/8 anonim ***** válasza:

én többször voltam vendég, és hozzám is jöttek vendégek, de mindenki VISSZAFOGOTTAN, DE csinosan jelent meg és én is.

Ez szerintem inkább valami partyruha, nem ünnepélyre való...

Bézs, fekete, világoskék, valami pasztell színekben gondolkoznék még.

Ez biztosan nem jöhetne szóba (nálam és ismerőseimnél sem..).

Ha van valami egyszerű, de csinos felsőd, vagy egybe ruhád, azt vedd fel.

Nekem ez a meglátásom.

2013. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretnél p*csaszoknyát, erre belinkelsz egy p*csaruhát. :)

Nem érzed az ellentmondást?


Szép, elegáns, visszafogott, inkább konzervatív ruhában illik menni egy ilyen rendezvényre.

2013. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából,ha vendég vagy,nem kell felfújni,elég egy egyszerű nadrág és póló-dzseki összeállítás is...a vendégeket szinte senki nem nézi,úgyis a szalagavatósokat fogják figyelni.
2013. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég rendeltem egy hasonló fazonú ruhát, ami a képen p*csaruhának tűnt, de ahogy felvettem, kb. a combom közepéig ért, mert a csípőm nem emelte meg, vagy nem tudom... azt az egyik barátnőmnek adtam, mert nem volt hova felvennem...
2013. okt. 2. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elbeszélünk egymás mellett.


Az én szótáramban nem csak az a p*csas, amiből kint van majdnem a hátsód.

Hanem ami túl kihívó. Ez az. R*bancos, "hódító" partiruha.


Nem pedig elegáns, ízléses viselet.


Ha szolidabb színű lenne és nem lenne teljesen sztreccs, hanem valami jobb tartású anyagból készülne, sokkal vállalhatóbb lenne.

2013. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi :) akkor esetleg tudnál linkelni egy olyat, ami jó lenne?
2013. okt. 2. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Én valami elegánsabbat vennék fel. A linkelt ruha (azon kívül, hogy nekem nem tetszik) nem igazán való ilyen eseményre (egyébként már nagyobb mellre is lehet kapni jól tartó pánt nélküli melltartót, azt vehetsz fel alá).

Én valami egyszínű ruhát vennék fel (feketét, mivel az a kedvencem, de semmiképp sem kirívó színűt), ami egyszerű, de csinos.

Mondjuk annyira nem kell aggódni, hogy alul-öltözött leszel az eseményhez képest, húgom szalagavatóján voltak, akik farmerban meg kapucnis pulcsiban mentek, én meg ott voltam bőr ceruzaszoknyában meg fehér ingben konttyal, mint aki valami divatshowra érkezett.

2013. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!