Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti megvennétek egy cipőt ha...

Ti megvennétek egy cipőt ha egy mérettel nagyobb a lábatoknál? (Vans)

Figyelt kérdés
7-es a lábam és nagyon megtetszett egy cipő, de csak 8-as van belőle (kerestem máshol is de nem találtam)..:/

2013. okt. 2. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2013. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2013. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én sem.
2013. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2013. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
nem
2013. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha még növésben a lábam, akkor igen.


Ha nem, akkor pedig csak akkor, ha fel tudok alá venni vastagabb zoknit, és úgy nem néz ki hülyén rajtam, s hordható...

Nyilván egy balerinacipőt, amit max vékony zoknival/harisnyával szokás hordani, azt nem venném meg, ha kilépek belőle... De ha egy zárt, fűzős cipőről vagy csizmáról van szó, akkor már egyszerűbb a dolog, mert egy vastagabb zokni, vagy kis vatta az orrába, és már hordható is...

2013. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mondjuk jobb mitn a kisebb, de nem venném meg, a Vans drága márka ahhoz, hogy ne vegyek méretet.

Egyszer vettem nagyobb cipőt, egy Martens bakancs volt, de az egy számmal kisebb szorított. Ajánlottak bele saját talpbetétüket a boltban, és mivel nem hosszában volt különösen nagy, így tudo hordani:)


Milyen modellről lenne szó? offlineshop.hu-n nézted már? Vagy a boltba nem tudnak átrendelni nagyobbat? Deichmannban csinálnak olyat pl.

2013. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Néztem már és boltokban is, de egyszerűen sehol sincs. Bakancsról van szó :) Mindenkinek köszönöm, mentek a hasznosak :)
2013. okt. 2. 19:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem én sem, mert tényleg elég drága ahhoz, hogy ne passzoljon tökéletesen:s

Mondjuk cipőfüggő is, volt olyan cipőm, ami nagyobb volt a lábamnál és állandóan csúszkált a cipőben a lábam, nem is nagyon hordtam..aztán olyan is van, amelyiknél nem olyan zavaró.

2013. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már vettem egy számmal nagyobb bakancsot. Kb 3szor hordtam 5 év alatt, annyira kényelmetlen. Szóval semmi értelme szerintem.
2013. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!