Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik ha van vmilyen esemény van pl. osztályfényképezés, osztálykarácsony v egyéb nagyobb dolog, akk nagyon kicsípik magukat, de egyébként meg letolják, h hogy néznek ki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hogy az ő dolguk.
2013. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

azt h pózer p.csák...

egy lány mindig adjon magára! de azért dícséretes, hogy legalább néha megpróbálnak jól kinézni, de akik igénytelenek azokat nem tartom nőiesnek vagyis nálam ilyen lány szóba se jöhet.


18/F

2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Szerintem nagyon sokan vannak így, ez normális.
2013. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy legalább néha tudják, milyen a csinos megjelenés.

A legtöbb emberről ez sem mondható el.

2013. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Most mondd azt, hogy te fényképezés előtt nem mosol hajat, meg nem veszel fel szép ruhát.

Ha így van, akkor te vagy az igénytelen, nem pedig más a piccs.

2013. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Azt gondolom róluk, hogy tudnak különbséget tenni a hétköznapok és az ünnepek vagy fontosabb alkalmak között. És ez utóbbi eseményeket, illetve az azon résztvevő többi személyt megtisztelik azzal, hogy ünnepi ruhát öltenek, jobban "kicsípik magukat", mint máskor.


Én pl nem szeretem, ha valaki állandóan kicsípí magát. Eléggé bazár majmoknak néznek ki azok, akik hétköznap suliba, vagy munkahelyre folyton úgy öltözködnek, mintha bálba mennének, vagy úgy kifestik magukat, mintha naponta tévében szerepelnének.


Attól, hogy valaki nem nyalja ki magát minden hétköznap, még nem igénytelen. Ha fürdik és tiszták a ruhái, akkor nincs azzal baj.

2013. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ, mire gondolsz. Ha ezeket az alkalmakat kivéve igénytelenül néz ki, nem fürdik, nem mos hajat, stb., azt gusztustalannak tartom.

Viszont én általában kényelmesen öltözködöm (értsd: farmer vagy cicanadrág, bővebb póló, bő pulcsi, motoros csizma vagy tornacipő), és max. korrektort meg szempillaspirált használok. Alkalmakkor (pl. színház, fényképezés, stb.) természetesen elegánsan felöltözök és igyekszem egy kicsit több, de még mindig természetes hatású sminket feltenni.

2013. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Azt hogy normálisak.Nem kell egész nap holdjáróban meg prádában feszíteni....:D
2013. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, én is hasonló vagyok. Nincs se időm, se energiám arra, hogy minden nap úgy nézzek ki, mint aki kifutóra megy, de az alkalmak előtt muszáj időt szakítanom.

Szóval...nem minden nap lehetünk frissek és üdék, ha kényelmes cuccban vagy, minden gyorsabban megy :)

2013. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!