Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tanácsot szeretnék...

Öltözködési tanácsot szeretnék kérni! Valakinek valami jó ötlete? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Magas lány vagyok homokóra testalkattal. Mindig azt mondják hogy erre nagyon büszkének kéne lennem, és nagyon jól állna ha ezt hangsúlyoznám. A probléma az, hogy picit fiúsan öltözöm, habár ennek egy részét már sikerült "levetkőznöm" és egyre jobban húz a szívem a nőiesebb és csinosabb ruhák felé. Viszont amikor bemegyek egy ruhaboltba, egyszerűen képtelen vagyok felismerni hogy mitől lennék csinosabb, elegánsabb. És mindezt úgy, hogy ne legyen túl hivalkodó, sem pedig ízléstelen az öltözetem.

Bármilyen tanácsot, ötletet szívesen fogadok minden ruhadarabbal kapcsolatban! :)


2013. okt. 3. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Google a barátod :)

2013. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hmm, irigyellek az alakod miatt.

Szerintem, ha jön a tél vehetnél egy elegánsabb szövetkabátot, és egy kicsit magasabb sarkú, hosszabb szárú csizmát. Ezekhez meg valamilyen csőnadrágot, télen én inkább a sötétebb színű nadrágokat szoktam hordani. Még most ősszel felveszem az élénkebb színűeket is. :) Ja és most a hidegebb időszakban beszerzek egy jó kis csajos sálat! :)

Kérdezz még nyugodtan, ha akarsz. :)

2013. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!