Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megér ez az Amnesia ruha...

Megér ez az Amnesia ruha 13500 Ft-ot?

Figyelt kérdés

Nektek hogy tetszik? Szerintetek vegyem meg? (a szürkét néztem ki..) Meg gondolom az ilyen oldalak Facebookon mindig drágábban adják :(


[link]


[link]



2013. okt. 4. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hat, sajnos nekem sem tetszik, és az ára is sok a minőségéhez, kidolgozottságához képest. Próbálj meg nézelődni a Bershkában, a Zara trf részlegén, ott lehett régebben hasonló fazonú hosszított polóka, tunikákat venni kb 6000-10000 forint. Ez persze nem olcsó, de kevesebb mint 13500.
2013. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem éri meg az árát, most az tetszik, hogy írja rajta, hogy Amnesia? Mert hasonló felsőket bárhol találsz amúgy szerintem az Amnesiás, Mayo Chix-es ruhák gusztustalanok olyanok, mint az olcsó kínai ruhák, nagyon ízléstelenek és nem látszik le róluk, hogy ilyen drágák csak a kabátjaik a szépek, de abból se mind.
2013. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam Amnesia cuccokat venni. Sztem megéri, ha tetszik, mert ez tuti nem jön szembe veled. :) VISZONT leárazásoknál érdemes itt vásáolni, múltkor 41 ezer forintos felsőhőz 4000ért jutottam. Érdemes nézned facebbokon, hogy mikor írjá ki, hgoy akció várható. Tetesd el a kiválasztott "szerelmed" és másnap vedd meg olcsón :D
2013. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jah és én a világosat venném, emrt a fekete cicagatya jobban kiemeli.
2013. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
* nem 41 ezer forintos volt a felső, hanem 14. Bocsi elírtam.
2013. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!