Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az olcsóbb? Ha szabóval...

Melyik az olcsóbb? Ha szabóval csináltatok ruhát, vagy ha megvásárolom H&M-ben/ Bershkában?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint ilyen kardigánra is gondoltam akár. egy kardigán olyan 7-8 ezer körülről indulnak ezekben
2013. okt. 4. 17:33
 2/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Izé. A kardigán az nekem kötött.... általában olcsóbb megvenni készen. Én magamnak varrom, és azért nem bánom, hogy drágább így, mert jól szórakozom közben.

(vagy ha nem jól szórakozom, akkor naaaagyon sokat tanulok a következő ruhára)

2013. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az anyag, plusz az óradíja, 1-2 dolgot megérné szerintem csináltatni,mert azért vannak ám csillagos árak, de többségében érdemesebb a boltban-készen-megvásárolni
2013. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én már több éve táncolok és a fellépő ruhák nagy részét megvarratjuk. Persze elég gyakran csináljuk meg itthon is az egyszerűbb varrásokat. (Nekem anyukám mindig segít, mert én nagyon bénán varrok.:))

És persze a tanárunk tudja a méretünket és van olyan, hogy megvesz mondjuk a New Yorkerben vagy a H&M-ben egy csíkos felsőt, hogy mindenkinek egységes legyen.

Összességében: nehéz jó varrónőt találni, mert a jók általában drágábbak, de ha van egy szebb estélyi ruha elképzelésed, esküvőre vagy ilyesmi akkor érdemes megpróbálkozni a szabóval is. De egyszerűbb ruhák esetében nem ajánlanám.:)

2013. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!