Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyna nézzek ki idősebbnek h...

Hogyna nézzek ki idősebbnek h ne kérjék el a személyimet a dohanyboltokban? 16/F amugyis 17-18-nak néznek csak nemtom mivel lehetne feldobni u. I: arcszőrzetem nincs szőke haj kék szem

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem nő a szakállad, akkor szerintem annyira gyerek arcod van, hogy azt semmiképpen nem fogják 20 körülinek nézni.
2013. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WestEndben egy páwa gyereknek dohány boltos az apja és a raktárról lopja a cigit. Ez csak tény, nem kell lepontozni.
2013. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok sztem nem lehet, lehetetlen a boltos meg nem kockáztat mert elvehetik a jogát h 18 alattiknak ad el...
2013. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyival idősebbnek nem fogsz tudni kinézni ennyi idősen, hogy ne kérjék el. Inkább nőj fel, és várd ki azt a pár évet a magad mérgezésével, vagy kérj meg egy idősebbet, hogy vegyen neked. Értelmes boltos úgyis el fogja kérni, mert baromira megbüntetik, ha kiderül, hogy kiskorúnak ad el cigit... főleg azóta, amióta beküldenek próbavásárlásra idősebbnek tűnő kiskorúakat is.
2013. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szokj le a cigiről
2013. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon van megoldás, ha elkérik, akkor elkérik úgy is, ha pár évvel idősebbnek tűnsz. Kérd meg valami idősebb haverodat, hogy adja oda a személyiét, én is így szoktam venni.
2013. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!