Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIért van az, hogy az összes...

MIért van az, hogy az összes normális csaj vallásos, és "természetesen" vallásos párt akar maga mellé?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek semelyik istenségben sem, így ezekről a kapcsolatokról lemaradtam...

Na persze a vallás témáról velük beszélgetni nem lehet mert kb mint ha a fallal beszélném meg...


2013. szept. 27. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts!
2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hülyeség amit állítasz.

Büntetésként menj a sarokba és térdepelj kukoricán miközben elmondasz 3 miatyánkat.

2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

mert a vallásosak élete nem a szexről meg ösztönökről szólnak, és ez szerintem jó választás:)

L

2013. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha ilyenek a normálisak,akkor inkább nem normálisakkal ismerkedek!
2013. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*nem csak
2013. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy általánosságban igaz, nem tudom, de én ismerek egy túlbuzgóan vallásos lányt, aki egyáltalán nem normális.

Egyébként olyan párt keress, aki passzol hozzád.Ha át tudjátok hidalni a vallásosságban levő különbségeket, akkor viszont nincs probléma.

2013. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ateista, bár mélyen vallásosnak sem tartom magam. Szeretek ilyen kérdésekről beszélgetni, és nem vagyok elfogult, ellenben normális igen, ezt újabban már ki merem jelenteni magamról :)

Az a bigott (katolikus - sorry, sorry) fajta, akiről te beszélsz (a mindenkit elítélő fajta), nem feltétlenül nevezhető "normális csaj"-nak.

2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1es, ez az ÉN tapasztalatom...

3as, az enyém sem, ha valaki úgy dönt, hogy nem a szexualitás irányítja az életét, annak nem kell lennie semmi közének egy istenséghez sem.

Nem azért kell így-úgy tenni, mert valaki egyszer régen egy könyvben megírta, hogy úgy kell, hanem mert úgy tartod helyesnek, nem?

Én azért kezelem egyenlő félként a nőt, mert annak tartom, azért nem ölök meg valakit, mert nem engedné a lelkiismeretem,stb.

Akárhogy is, akikkel beszéltem már, azok közül erkölcsileg megfelelőnek csak azok találtattak, akikről kiderült, hogy vallásosak...

6os, ismerkedem sokszor, de nem csak rajtam múlik. Ahogy írtam is, ők állítják fel azt a kritériumot, hogy nem kell nekik nem vallásos pár.

7es, azt hogy?(hogy vallásos sem, se ateista? Érdekesen hangzik...

2013. szept. 27. 20:08
 9/20 anonim ***** válasza:
A szövegelésed alapján meg is értem hogy miért akarnak vallásos párt. Valószínűleg a "mintha csak a falnak beszélném meg" alatt azt érted hogy nem sikerült meggyőznöd őt arról hogy isten nem létezik, és amiben hisz az baromság. Pedig csak hisz valamiben, ahogy te is hiszel sok mindenben ami vagy úgy van, vagy nem. (valószínűleg nem, mivel szerintem nem is vagy képes felfogni mások álláspontját, annyira el vagy szállva a saját véleményedtől. Mint ahogy én is, de én nem teszek fel ilyen kérdést háhá... ennyi mára :)
2013. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9es, nem, nem vagyok ekkora... unintelligens ,

Ha valakivel erről van szó, mindig bele rakom a "szerintem" szócskát, vagy a "lehet akár hogy" kifejezést.

Legutóbb azt beszélgettem valakivel, hogy szerintem lehet hogy van valami, de fogalmam sincs mi, van az ember felett-mellett ilyen téren. Erre a válasz"Nem, biztos, hogy van isten, tudom."

Ő meg biztos benne, hogy a bibliában levő szöveg 100%ig istentől való, és azért úgy kell tenni, ahogy abban van.

Merthogy én nem vagyok ellene a vallásoknak, ha találok valaha egy olyat, amivel egyet tudok érteni, akkor oda be fogok állni, de olyannal még nem találkoztam...

2013. szept. 27. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!