Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a pulcsiró...

Mit gondoltok erről a pulcsiról és nadrágról? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. okt. 7. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem bejön mindkettő de nem együtt :)
2013. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem nadrág, hanem csak leggings. Ezzel a rövid pulcsival ízléstelen.
2013. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy együtt hordanám. Nem, mint összeállításra kérdeztem rá. Szóval külön-külön értékeljétek :)


A nadrág pedig lehet, hogy jó feszes, de nem leggings. Láttam a boltban, egyértelműen rendes nadrág volt, zsebekkel, cipzárral, vastag anyaggal, nem egy lábnélküli harisnya.

2013. okt. 7. 22:55
 4/7 A kérdező kommentje:
*làbfejnélküli harisnya :D
2013. okt. 7. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

(1-es vagyok)


Külön-külön nem rossz.


Hol van cipzárja? Elől a díszzsebre gondolsz?

Egyébként ha elől bevág és tevepatát csinál, akkor az emberek 99 %-a legginsnek fogja tartani és úgy is fog megítélni, ha röviddel veszed fel, akkor is, ha "nadrágként" adták el az adott ruhadarabot.

2013. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat igen, az csak diszzseb, de azert is gondolom, hogy csonadrag, mert hs leggings lenne tunikaval nem latszana ez a cipzaros resz. Es a megnevezese is trousers volt a honlapon.


De igazad van, hogyha az emberek leggingsnek gondoljak, akkor tok mindegy mi van rairva.

2013. okt. 8. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:
jóó tetsziik
2013. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!