Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a művészetek...

Mit vegyek fel a művészetek palotájába?

Figyelt kérdés
sziasztok, megyek egy koncertre a MÜPÁba és nem tudom hogy mit kéne felvennem, én arra gondoltam hogy egy szoknya elegáns cipő és egy elegáns felső a H&M-ből. Mit gondoltok jó lesz ez így?? vagy ti miben mennétek???
2009. nov. 9. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp fekete alj és valami elegánsabb csinosabb felső. Lehetőleg blúz, vagy valami alkalmibb dolog. Ha van olyanod, akkor magassarkú csizma, ráhúzva a nadrág szára, hogy olyan legyen mintha félcipőd lenne. :)
2009. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell mindenképpen fekete alj, az manapság már csak az iskolai ünnepségeken elvárás. csinos legyen. nehogy azt hidd, hogy ott csak nercbundás, nagyestélyi nők vannak. legyen ünnepi, magassarkúval. nem kell blúz sem. szoknya elegáns felsővel tökéletes! az ilyen helyeken(szánház, müpa, stb) nem azt nézik miben vagy, hanem csak azt, hogy alkalomhoz illően öltöztél-e. tehát csak annak kell látszódni, hogy egy szebb öltöékben jelensz meg, nem farmerben.
2009. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hová szól a jegyed. A földszintre és az oldalpáholyokba csinin érdemes felöltözni, sokan kisestélyit is vesznek, ajánlott a szoknya, magas sarkú. Én a felső karzatra szoktam menni diákjeggyel, farmerban :) Kb az a lényeg, hogy minél magasabb emeletre szól a jegyed, annál kevésbé kell kiöltözni.
2009. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, utolsó, mert egy utolsó paraszt vagy. Öltözz ki, a karzatra is.
2009. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem; ez azért van, mert többször fordulok elő a karzaton, mint te. Oda senki nem öltözik ki. Habár nyilván te rendszeresen jársz oda és öltönyben vagy magas sarkúban állod végig a koncerteket, ugye?
2009. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!