Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szeretitek a szoknyákat?...

Ti szeretitek a szoknyákat? Milyen alkalmakra szoktatok szoknyát felvenni?

Figyelt kérdés
És hány évesek vagytok? (direkt nem azt írom, hogy kor...)

2013. okt. 10. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, semmikor.
2013. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem őket, és minden ünnepnap felveszem a sajátomat.


(27/F, Skócia)

2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindig is utáltam a szoknyát.

Ünnepekre inkább a szűk,sötétebb farmert részesítem előnyben,fekete,egyszerű,letisztult,de mégis gyönyörű platformos magassarkúval.

14L

2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30, szeretem, de főleg az egybe-részes ruhákat. Nem kell hozzá alkalom, bárhova felhúzom, munka, buli. Általában majdnem annyit járok szoknyában, ruhában, mint nadrágban.
2013. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Imádom őket, pedig 20 éves koromig a világért fel nem vettem volna..most már 7 napból 6 nap tuti szoknya van rajtam, nem kell hozzá alkalom:D


23L

2013. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem. Nőiesnek érzem magam bennük.

21L

2013. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, elsősorban vagy mini vagy nagyon hosszú darabokat hordok, a térdig érő nekem nem áll jól, mert a vádlim túl vékony.
2013. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szeretem, bármikor felveszem ha olyan kedvem van, nem kell hozzá semmi alkalom.

29

2013. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régebben odavoltam a szoknyákért, mindenfélét hordtam, szí}eset, virágosat, farmer szoknyát. De az utóbbi 1-2 évben valahogy leszoktam a szoknyákról. Nyári ruhákat hordok max. a szép napokon :) Azokból szintén mindenfélét: virágmintásat, színeset, mikor milyen kedvem van :)


15/l

2013. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Régebben csak azt hordtam, de az utóbbi időben inkább nadrágos vagyok. Most is szoktam viselni, de ritkábban, hetente-kéthetente. Jó vastag harisnyával/harisnyákkal még ilyen hűvös időben sem fázok:)

20

2013. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!