Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehetne hordani, hétközn...

Mivel lehetne hordani, hétköznapivá tenni egy koktélruhát?

Figyelt kérdés

Ilyesmi kis feketém van

[link]


csak annyi különbséggel, hogy nem ujjatlan hanem póló szerű az egyik válla és az egész ruha vizszintesen ilyen réteges


2013. okt. 11. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
pl. blézer + csizma
2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsit veheted punkosabbra is a formát (az most úgyis divat), ha felveszel hozzá egy csizmát és egy bőrdzsekit.


de lehetsz laza is benne, ha bohém kiegészítőkkel viseled, egy szandállal vagy valami könnyű kis balerinacipővel, meg mondjuk egy farmerdzsekivel.


blézerrel nekem nagyon hivatalos, de persze azokból is vannak lazább darabok, amikkel jól nézne ki (pl. szerintem a színesebb darabokkal)


de én pl. úgy is el tudom képzelni, hogy ráveszel egy nagy fehér inget, feltűröd az ujját és választasz néhány hozzá illő kiegészítőt.

2013. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!