Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködik néhány lány...

Miért öltözködik néhány lány 20 évesen úgy, mint a 40-50 éves nők?

Figyelt kérdés

Nincs jogom senki ruhatárába beleszólni, csupán a kíváncsiság hajt, hogy miért látok sok 17-20-25 közötti lányokat olyan ruhákban, mint amilyet a 40-50 éves nők hordanak?

Ilyen nagyon hosszú szoknya, de nem az a fiatalos, hanem mondom mit amit az idősebb nők hordanak.

Akkor olyan felső, cipő, nyaklánc, gyöngysor, olyan régi fülbevaló, arany gyűrű...

Most szó nincs arról, hogy tegyék ki a feneküket, mellüket, és hordjanak miniszoknyát toppal, nem, az se lenne jó, csak miért nem "normálisan" öltözködnek ilyen fiatalokra jellemző ruhákkal?


Olyan ruhájú lányokat látok néha, mint amit a nagynéném szokott hordani, meg ékszereket hozzá.

Miért nem akarnak fiatalosnak mutatkozni, amikor azok is?



2013. okt. 11. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

gondolom mert most az a divat...

de amúgy nem értem, hogy miért öreges a gyöngysor, aranygyűrű.

2013. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ők a klasszikusabb, elegánsabb ruhákat kedvelik. A hosszú szoknya meg nagyon szép tud ám lenni (különösen az A-vonalú). Miért ne hordhatná egy 20 éves lány? Ők legalább nem olvadnak be a csőgatyás brigádba, hanem egyedien és nőiesen szeretnének kinézni.

Bár nem igazán értem, hogy hol találkoztál ilyesmi lányokkal, lehet ellátogatok a környékedre! :D

22/f

2013. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted egy 20 éves lánynak, csak más 20 éves lányok által elfogadott módon szabad öltözködnie? Van ilyen bizottság? Vagy talán egyéni ízlés kérdése, hogy ki mit vesz fel magára, anyagi lehetőségei, hangulata vagy ízlése szerint... az utóbbi lenne a vonzóbb.
2013. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez még nem tűnt fel. Véletlenül nem tudsz képet linkelni? Mert lehet hogy még jól is néz ki. De így nem tudom.
2013. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem a pics*s kinézeten volt a hangsúly... Hanem az öreg nős öltözködésen
2013. okt. 11. 11:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg a 30 és 50 év közötti időszak a legszebb kor egy nő életében, fizikailag és szellemileg egyaránt.

Sokkal vonzóbb tud lenni egy "érett nő", mint egy 20 éves csitri. (Persze tisztelet a kivételnek, 20 évesek között is vannak kedves és vonzó lányok.)

Szóval nem a húszéveseké a világ...

22/f

2013. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát jó, felőlem úgy öltözködik mindenki ahogy akar!

Csak egy fiatal lányt látván olyan cuccokban mint amit a nagynéném és a barátnői hord, kicsit kiábrándító! :)

2013. okt. 11. 11:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mutass képet.
2013. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Olyat lehet pont nem találok. Az utcán léátok mindig ilyen lányokat.
2013. okt. 11. 12:17
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,linkelj már ilyen ruhákat! Kiváncsi lennék rá,hogy mikre gondolsz, mert szerintem én beleesek az általad leírt kategóriába. :)


23 éves vagyok és úgy gondolom,hogy ez a stílus illik az egyéniségemhez. Nem vagyok egy vihorászó, bulizós csaj. A koromhoz képest érettebb vagyok.

Én nem érzem jól magam leggins-ben,topban vagy túl rövid szoknyában. Imádom a térdig érő szoknyákat (a mai világban ez már hosszúnak számít), az elegáns, letisztult egyberuhákat,a zakókat. Hogy miért öltözök így? Mert én ettől/ebben érzem magam Nőnek.

Magas,vékony csaj vagyok. Megtehetném,hogy közszemlére teszem mindenem,de úgy érzem,abban (számomra) nincs semmi izgalmas. Szeretem az olyan ruhadarabokat,amik nem mutatnak, csak sejtetnek.

Tény,hogy kaptam már hideget-meleget.Volt aki megszólt,hogy ilyen fiatalon,ilyen alakkal többet kellene magamból mutatni, de engem nem zavar.

Párválasztás/pasizás terén,eddig sikeres voltam. Barátnőm pont az ellentétem. Ő az a tipikus divat csaj. Folyamatosan arról panaszkodik,hogy mindenkinek csak egy éjszakára kell. Érdekes, én nem sűrűn találkozom olyan pasival,akinek csak meg akar fektetni. Aki összeszedi a bátorságát,hogy leszólítson,az általában komolyabb kapcsolatot akar és szerintem ennek köze van ahhoz is, hogy mit viselek az adott szórakozóhelyen.

2013. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!