Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télre kevés a bőrkabát?

Télre kevés a bőrkabát?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki abban jár télen is? Szoktatok benne fázni, vagy elmegy?

Azért kérdezem, mert van szövetkabátom, én azt szoktam általában hordani télen, de venni akarok most bőrkabátot, tudom, az inkább őszre meg tavaszra jó, de télen is szeretném hordani. Vélemények? :)


2013. okt. 12. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megfagynék benne, tutira.

De az én vagyok, lehet, hogy te bírod. Viszont alapvetően szerintem az nem elég meleg.

2013. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én néha a szövetkabátban is képes vagyok fázni... a bőrkabátomra télen rá se nézek...
2013. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem van szőrme béléses bőrkabátom, de november közepére már az is hideg, tehát ha nem akarsz megfázni, akkor felejtsd el
2013. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
még nem fázósként is azt mondom, hogy igen kevés télre a bőrkabát.
2013. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, mint Balaton szeletben a hullám.
2013. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés..már egy hidegebb októberi napon is kevés, nemhogy télen.
2013. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már most szőrmés belsejű bőrkabátban járok, általában a addig hordom, amíg napközben a legkisebb hőmérséklet maximum 0 fok. De pl múlt héten voltak azok a nagyon hideg napok, akkor azt hittem, hogy megfagyok benne :S Én sem ajánlom télre :/
2013. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. okt. 13. 08:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, képzeld, ha -10 fokban is ugyanazt hordod, mint plusz 10-ben, brrr. Ha persze bundás irha, az más :) De kell télre igazi télikabát.
2013. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!