Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek volt már ilyen érzésete...

Nektek volt már ilyen érzésetek vásárláskor?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakom, az elmúlt egy évben elég sok kilót felkaptam magamra, és már egyszerűen szégyellek itthon vásárolni, vagy ha vásárolok, akkor is maximum felsőket. Butikokban is utálok vásárolni, ahol rám ragadnak az eladók, akik mindig mindent jobban tudnak.

Most már alig van normális nadrágom, de egyszerűen annyira kellemetlennek érzem besétálni egy üzletbe. Szoktunk menni egy közeli nagyvárosba vásárolni, viszont ez most nem igazán aktuális.


Nyilván igyekszem változtatni, nem is erről szól a kérdés. Csak érdekelne, hogy veletek hasonló elő fordult-e már? Akár azért, mert nagyobb a méretetek, akár azért, mert túl vékonyak vagytok.



2013. okt. 13. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha. Ki foglalkozik a másikkal? TE VAGY A LÉNYEG!
2013. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a másik véglet vagyok, nagyon sovány, és csinálhatok bármit, ez nem változik. Két héttel ezelőttig, amíg el nem mentünk szalagavató ruhát próbálni, soha nem zavart. De az eladó csaj nagyon bunkó volt, kb. 100kg(nem vicc), és úgy nézett rám, mintha meg akarna ölni. Aztán nem volt abroncs a méretemben, mindegyik nagy volt, mire elkezdett arról dumálni, hogy milyen undorító, hogy a mai lányok nagy rész anorexiás, meg hogy egy igazi nőn van mit fogni. Mire mondtam neki, hogy most a száját fogja be rohadt gyorsan, és segítsen levenni a ruhát amit éppen próbáltam, mert menni szeretnék.
2013. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy nem lehetett túl kellemes. Nem értem, hogy tudnak ilyen bunkókat alkalmazni?! Vagy senki nem panaszkodik rájuk, vagy mi van?

Nekem szerencsére még ehhez hasonlóhoz nem volt szerencsém, csak egyszerűen rosszul esik, mikor nem a megszokott számot látom a nadrágon.

Különben azért nem vagyok 100 kg, tehát nem kell durván XXXXXL-esnek képzelni :D

L-es (30-31 ill. más méretezésben 40-41) mérettel szégyenkezek most. (előtte nadrágban 27-28ast (38) (M) hordtam, felsőben pedig 26-ost (S))

Lehet, hogy van olyan, aki ennek örülne, de én egyszerűen rosszul vagyok tőle. :(

2013. okt. 13. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb pont így változtak a méreteim az utóbbi időben. Én sem szeretem, próbálom is leadni, de szerintem ez nem szégyellni való! Főleg hogy ez azért nem annyira vészes. Ne foglalkozz senkivel. Vásárolj ugyanúgy ahogy eddig szoktál. Nyilván az emberek észreveszik, hogy megváltozott a külsőd (egy kisvárosban végképp), miért lenne ez pont egy ruhaboltban másképp? Viselkedj természetesen, és ne vedd fel a kritikát meg az epés megjegyzéseket.
2013. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg L-es-XL-es voltam, én is utáltam vásárolni..leginkább azért, mert semmi sem állt rajtam jól, illetve örültem, ha volt valamiből a méretemben, ami valamennyire tetszik is, de sose tudtam azt hordani, amit szívem szerint hordtam volna.

Aztán lefogytam és most gyakorlatilag mindenből találok jót magamra, most meg imádok vásárolni, ez a másik véglet:D

2013. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Tudom, hogy nem kellene foglalkoznom vele, de egyszerűen nem tudok. A megjegyzéseken, csodálkozásokon kívül az is zavar, hogy mennyire hülye voltam tényleg, és hogy észbe kaphattam volna időben...


Utolsó, ne hidd, hogy én nem imádtam vásárolni :D Igazából most is imádok, csak régen a vásárlási mániámat főleg a ruhákban töltöttem ki, viszont mostanában ezt inkább kerülöm, ezért most sminkekre és cipőre megy el a pénzem :D

2013. okt. 14. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem fogysz le? Nem bunkóságból kérdezem de ez nem akkora súlytöbblet amit ne lehetne mondjuk 2-3 hónap alatt leadni. ha meg úgyis ez a cél akkor meg felesleges a nagy méretből bevásárolni sok cuccot mert ha leadod amit felszedtél úgyse tudod majd hordani ezeket.
2013. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!