Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem áll jól nekem, az...

Miért nem áll jól nekem, az amit mindenki hord? 20/L

Figyelt kérdés
Ahogy járkáltam az utcán, megjegyeztem mi tetszik másokon, és elmentem felpróbálni hasonló ruhákat, de nagyon rosszul álltak rajtam. Pedig jó alakom van, mindig dicsérik és sportolok is.
2013. okt. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmad
2013. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy olyan mint mások.
2013. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de miben vagyok más? miért nem áll jól?
2013. okt. 13. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert olyan az alakod, amilyen, de nincs ezzel semmi baj és legalább észrevetted, hogy nem áll jól neked, mert a mai divatos ruhák kb a lányok harmadának ha jól áll és mégis a sokkal többen hordják, mert az a divat.

Ne olyan akarj lenni, mint mások, légy önálló, egyedi. A barátod sem azért van veled, mert ugyan olyan vagy, mint az összes többi lány, hanem mert számára különleges vagy; ha nincs barátod, akkor meg pont ezért lesz, mert nem csak egy lány leszel a sok klón közül, hanem valaki, akit észre is lehet venni.

2013. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem érzed bennük jól magad. Vagy csak túl kritikus vagy magaddal.

Viselj olyan ruhákat, amikben jól érzed magad, függetlenül attól, hogy mások is hordanak-e olyat vagy nem.

2013. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ívy1 ***** válasza:
Szerintem önértékelési problémád van.Konkrétan mik azok amik úgy gondolod hogy nem álltak jól? Esetleg küldj magadról képet privátba,úgy könnyeben tudnék segíteni.
2013. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!