Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 1jo alaku jo seggű fiu tul...

Ha 1jo alaku jo seggű fiu tul feszes farmert hord, az szexi?

Figyelt kérdés
divat,farmer
2013. okt. 14. 15:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
sztem egyáltalán nem, a feszes cuccokat hagyják meg a lányoknak, de kinek mi..
2013. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább b_ zis és ki mondja a segedre h jó te vagy mások?
2013. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval. Egyáltalán nem szexi, inkább b*zis..
2013. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mâsok mondjàk,hogy az atkagnàl jobb a hàtsôm.sportok,atletijâztam,nem érzem bzisnak.
2013. okt. 14. 16:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elől nem feszes, szóval nem látszik benne minden, akkor nem gáz. Bár szerintem egy normális csőgatya fiún nem kell, hogy feszülésig simuljon.
2013. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te figyelj már! Ha nem érzed b*zisnak, akkor minek a kérdés?!


A minap a férjem felpróbált 1 számmal kisebb farmert, mint kellett volna, elől jó volt, de a seggén úgy feszült mint aki hajolgat a szappanért... nekem b*zis. Ha szerinted szexi, akkor hordjad. Majd jól kiröhöglek az utcán.

2013. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fura hogy a p.tcsak azert vesznek fel szuk cuccokat,mert tetelezzuk fel, hogy jo az alakjuk tehat megmutatjak! Na ugyan ez a helyzet a fiukkal is pl. En is konditerembe gyurom magam,de ha nem tudom megmutatni a munkam gyumolcset,akkor minek cseszem a rezet a sulyok alatt!? Attol, hogy valaki meg persze en is csogatyaba jarok miert lenne langyos? Ezt csak a tanulatlan b.nkok titulaljak ra!

Egyebkent meg ha egy no bo cuccot vesz fel az meg azert meleg mert azt a fazont a ferfiak hordjak?

Amugy szerintem mindenki azt vesz fel ami kenyelmes neki!

Telen a hulyek vesznek fel boszaru gatyat,hogy a seggemig aramoljon a hideg,csak azert hogya tulnyomoreszt sok gyokernek megfeleljek? Kik vagytok ti,hogy az oltozete miatt barkit is eliteljetek!?

Beszelhetnenk a nokrol is a sok ellopott ferfi ruhazat viselesevel kapcsolatban,hogy a ferfiak vagy a nok koreben van tobb langyi?

2013. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kñszônôm.jo vâlaszok voltak.szeretem a feszes cuccokat,viselni fogom.kôszi-értelmes vâl.kaptam
2013. okt. 14. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Szexi! :)

Legalábbis a csajok nagyobb része szerint. :)


Én is extra szűk sztreccses skinny csőfarmerokat hordok, de olyant ami tényleg mindenhol feszül. :) A hátsómon is ugyanolyan feszes, mint a csajoknak. A környezetemben lévő korombeli csajok nagy része szerint jól áll, és nem egyszer meg is dicsérték már, hogy milyen jó gatyáim vannak, meg hogy nagyon mutatós és vagány a stílusom. :) Pedig már régóta nem vagyok tini. Szóval én is bátran felveszem a feszülős csőgatyákat, mert jól érzem magam benne. :)

2013. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es a lanyok meg hagyjak meg nekunk fiuknak a boszaru cuccokat es ne nyuljak le! Vagy mi is ezt tesszuk ahogy a pelda mutatja!!
2013. okt. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!