Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szexi a hosszú szárú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexi a hosszú szárú csizma feszes farmarral?

Figyelt kérdés

Természetesen ha nő viseli. :)

Miért indítja be ez a férfiak fantáziáját?


2009. nov. 10. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért? Szexi? Van akinek nem szexi.
2009. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mindenkinek szexi.
2009. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andrewka ***** válasza:

Szerintem szexi. csak jól kell hozzáöltözni mert különben k*rvás.


22/f

2009. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiemeli a láb és a fenék formáját. :) Talán emiatt. De ezt nem, lehet megmondani pontosan. Miért szexi a tanga? Mert úgy vagyunk programozva, hogy az ilyentől beindul a fantáziánk. 24/F
2009. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy nem árt ha jó feneke van az illető hölgynek.
2009. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak ha nem DAGADT nő viseli. Ugyanugy nmint a rockerbakancsot. Gusztustalan ahogy a fűzőt megszorítják rajta és kibuggyan a hájréteg. Egy kövér nő is öltözhet csinosan,csak nem feltétlenül a sovány nök ruháiba kell belebujnia.
2009. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kiemeli a vékony lábat a kerek popsit meg uhh bazz nemis ragozom mer beindulok xDDD
2009. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
engem kifejezetten taszítanak.
2009. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a feszes farmer oké, de a hosszuszáru csizma ált nekem már nem jön be, ritka viszonylag a kivétel, sokan elég ribisen öltöznek az ilyen csizmához, és a ribi-style nem az én világom, szal sztem nem is mindenkinek inditja be a fantáziáját
2009. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ribi-style nem az én világom, szal sztem nem is mindenkinek inditja be a fantáziáját"


Nem mintha ribanc lennék vagy úgy öltözködnék de ez a mondat logikátlan.Azért nem indítja be mindenki fantáziáját, mert nem a te világod?Szerintem azért mert az emberek különböznek..Ennyire ne legyél egocentrikus :D

2009. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!