Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hádába lehet ruhát visszavinni?

Hádába lehet ruhát visszavinni?

Figyelt kérdés
Ez volt éltetem első Hádázása,vettem egy 38-as bőrdzsekit,de nagy rám.Sokan voltak és nem volt időm,ezért csak belebújtam gyorsan,és most nem tudok vele mit kezdeni.Még megvan a blokk,meg az árucimke rajta,vissza lehet egyáltalán vinni,vagy becserélni,valami?
2013. okt. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

üzlet függő.

Valahol a méret különbségre adnak cseregaranciát, de csak akkor ha másik személynek veszed a cuccot.

2013. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát,akkor nem lehet visszavinni?A kökis Hádában vettem.Csak nem értem,akkor minek a blokk...://
2013. okt. 14. 19:45
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Egy turkálóba akarsz visszavinni ruhát, ahol amúgyis kilóra adják? :-)

A blokk pedig az adótörvények miatt van, ugye már hallottál ilyesmiről?

2013. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kökis hádába nem lehet vissza vinni. Tapasztalatból mondom+ki is van írva náluk.
2013. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden Hádában ki van irva hogy értékcsökkent áruk és nincs rá semmiféle garancia. Persze megpróbálhatod holnap ha ma vetted a blokkal... aztán vagy sikerül vagy nem
2013. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!