Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki visszavinni...

Szerintetek ciki visszavinni egy ruhát az üzletbe azért, ert rájövök hogy mégse tetszik vqgy csak azért kellett hogy könnyebben megcsináljam a szabásmintáját?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk, esetleg mér rajta vannak a biléták akkor semmi gond nélkül visszaveszik általában. Mondd meg, hogy otthon próbáltad fel csak és nem jó a méret.
2013. febr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Ez a szabásminta-levétel jó ötlet:)

Szerintem egyszer-egyszer nem gáz. Voltam már én is úgy, hogy visszavittem egy nacit a boltba, mert a minősége elég gagyi volt, nem volt rendesen megvarrva, de csak úgy, ha levásárolom az árát. Ha van blokk, akkor visszaveszik.

De ami mostanában "divat", hogy megvesznek valamit, felveszik párszor, és ha megunják, visszaviszik - ez szánalmas.

2013. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ki az aki bilétástul hord egy cuccot? Kifityeg néha azt visszadugdossa vagy mi??? Én ilyet még nem láttam.. se nem hallottam ilyesmiről..

Aki hord egy cuccot, az utána érződik az anyagon(akár parfüm, akár izzadás..) és sehol sem veszik vissza..


Kérdező: ha megvan a blokk, meg úgy van a cucc ahogy elhoztad, akkor visszaviheted. Én is vittem már úgy vissza boltba másnap ruhát hogy otthon nagynak tűnt és vissza lehet-e cserélni más méretre vagy ha nincs méret levásárolhatnám-e.

2013. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De ha van pénzed rá, akkor minek akarsz még szenvedni vele? (=megvarrni?)
2013. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az anyaga szine nm igazán tetszik csak ugy lmegy de a szabása az nagyon jo nem is nehez mgcsinalni
2013. febr. 22. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan visszaviheted blokkal, bilétával együtt. Nekem édesanyám rendszeresen vásárol leárazásokkor olyan dolgokat, amik csak olcsók, de nem tetszenek. Ilyenkor egy egész zacskó ruhát szoktam visszavinni, és szó nélkül visszaveszik. Viszont az árát nem feltétlenül kapod vissza, a legtöbb helyen csak levásárolhatod ugyanazt az összeget.


Én is hallottam, hogy valaki visszaviszi az egyszer-kétszer viselt ruháit, nem tudom, hogy hogyan, de tényleg visszaveszik, valószínűleg vigyáznak rá.

2013. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!