Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/férfiak, tetszene nektek,...

Fiúk/férfiak, tetszene nektek, ha ilyen cipőben és "harisnyában" várna otthon a barátnőtök?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 14. 22:01
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nini, egy zöld bálna.


:D


Bocsi, de ez nagyon előnytelen. Legalább egy magassarkút felhúzhatott volna, hogy nyújtsa a lábát.

2013. okt. 15. 19:41
 22/33 anonim ***** válasza:
A zöld bálnán egy dolgot lehet értékelni: megpróbált szexisen felöltözni. Sajna nem sikerült, de én sokkal többre tartom az olyan csajokat, akik próbálkoznak, mint azokat, akik nem. Aki próbál, azon lehet jótanácsokkal alakítani, aki meg sem próbálja, azzal nem lehet mit kezdeni.
2013. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nade hogy ne csak az észt osszam, itt egy konkrét példa, hogy nekem mi tetszik. (a lap legalsó képét nézzétek: fekete tűsarkú, fekete, mintás combfix. Ez esetben nem ragaszkodnék a levételéhez. :)

[link]

2013. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"A valóságban mondjuk 10/10 pali tuti nem dobna ki, ha így várnám haza széttárt combokkal a pamlagon heverve.


De ez itt nem a valóság. :D"


De nem a latex,hanem a széttárt combjaid miatt:)

2013. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

23-as, gondolom az idősebb korosztályt képviseled.


Számomra ez a cipő divatja múlt, és rövid lábon annyira nem mutat jól a combfix.

2013. okt. 15. 22:00
 26/33 anonim ***** válasza:

23-as vagyok és 37 éves.

Te milyen idős vagy?

És szerintem az ilyen cipő örök divat. :)

2013. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok : )
2013. okt. 16. 10:33
 28/33 anonim ***** válasza:

És a pasidnak tetszenek ezek a papucsok, amiket Te kinéztél? Mert igazából csak az számít szerintem. (vagy férfi aggyal gondolkodok és önző vagyok) :)

Az én párom pl. akkor venne fel ilyen papucsot, ha el akarna üldözni. :)))

2013. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ja, és Ő is 32 éves.
2013. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Egyedülálló vagyok. Igazából nem tudom, hogy milyen papucs tetszik azoknak, akikkel voltam, mert a férfiak nem túl bőbeszédűek ilyesmivel kapcsolatban. Ezért is kérdeztem itt, hogy a következő csábításomkor viselt öltözetemhez ti hogyan viszonyulnátok.
2013. okt. 16. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!