Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ilyenkor, éjjel...

Mennyire gáz ilyenkor, éjjel buliban szoknyában, harisnyában és magassarkúban lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 21:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
szerda este? eléggé.
2013. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
54%

Ha ilyen a stílusa, vagyis a hétköznapokban is szeret csinos, nőies lenni, akkor ez még nagyon tiszteletre méltó dolog is.

De ha csak a buli kedvéért öltözik ki, egyébként meg tömegcuccukban jár, az furcsa szerintem.

22/f

2013. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%
miért lenne gáz?
2013. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem gáz. Olyan ruhában ész bulizni, amilyenben jól esik :)
2013. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
0%

Elég gáz.Rohadt kur.va vagy,ha felveszed.

Ebben semmi tiszteletre méltó nincs.Tiszteletre méltó az,ha normálisan öltözködsz.

2013. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 5-ös hozzászóló:

Ha csaj vagy, akkor igazi trampli vagy, ha pedig pasi, akkor egy igazi barom vagy.

2013. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
0%

Te meg egy liberális bu.z.i.

Miért lennék trampli,ha csaj lennék?Nem is ismersz te szerencsétlen.

2013. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Nos azért, mert ha nő lézedre a magassarkú a nem normális viselet kategóriába tartozna, és szerinted k.u.r.v.a aki nőiesen öltözik, akkor nekem erről egy szó jut eszembe: trampli. És ehez nem kell, hogy ismerjelek. Meg ahoz sem, hogy lássam, milyen primitív vagy. Elég csupán elolvasni amit írsz, és megnézni, hogy milyen szavakat használsz.

Látod - nem is vagyok annyira liberális.

2013. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%
De,az vagy.Idióta vagy,ha szted egy nő csak magassarkúban lehet nőies.Felszínes állat vagy.Van normális magassarkú is,de azt kevesen veszik fel,gondolom a kérdező sem ilyenre gondolt.Te sem láttál még nőt,ha szted vki nem hord magassarkút,vagy nem öltözik kur.vának,akkor az trampli.Bár lehet csak magadból indultál ki.
2013. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derül ki, hogy milyen magassarkút viselt.

Aműgy Neked milyen a normális magassarkú. amit kevesen vesznek fel szerinted?

Az egész vita abból indult, hogy Te egy szexisen felöltözött csajt lek.u.r.v.á.z.t.á.l.

És még én vagyok felszines? Akkor Te mi vagy?

Nem baj, ha Neked nem jön be ez az öltözködés - ízlések és pofonok ugyebár - de valakit ilyen szavakkal illetni, csak mert nem úgy öltözik mint a csajod, vagy ha csaj vagy akkor Te - ez a valódi szűk látókörűség.

2013. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!