Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű tini lányok ti...

Nagy mellű tini lányok ti milyen ruhákat viseltek?

Figyelt kérdés
elég nagy mellem van, és nem nagyon tudom milyen ruhák állnának jól rajtam, kíváncsi lennék ti milyen felsőket (őszi ,téli) hordotok. Figyelem, nem vagyok pedofil!

#lány #ősz #téli #ruha.mell
2013. okt. 15. 19:36
 1/6 pöpike93 válasza:
Szerintem a v-vágású felsők,pulcsik állnak jól az ilyen alakra :) Esetleg ha vékonyabb vagy, akkor a derekadat próbáld kiemelni!
2013. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kivágottat, derékban szűkítettett, de hosszított fazonút, mert széles a csípőm, de a derekam meg nagyon vékony. Leginkább zöldet, szürkét, feketét, barnát :)
2013. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló küldenél képet?
2013. okt. 15. 19:58
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem, mivel nagy a melled ne igazán hordj nagyon kivágottat..mert mindenki azt foglya nézni... /saját tapasztalat/

Most divatosak a "denevér szárnyú" ruhák és a bővebb darabok, valamint a kötöttek... :)

De persze az is jól áll ha szűkített fazonú,csinosított a túlságosan feszülő darabok sem igazán előnyösek, mivel még fiatal vagy és nehogy probléma legyen--nagyon sok a rossz ember... :/

Linkek:


[link]

2013. okt. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2013. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jaj nemár,rosszul linkeltem be... -.-"
2013. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!