Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen szoknya (hasonló...

Egy ilyen szoknya (hasonló összeállításban) hétköznap is hordható néha, vagy csak alkalomra? Ti szoktatok ilyesmi összeállításban lenni egy átlagos hétköznapon?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 16. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én simán hordok ilyet hétköznap is, ha olyan hangulatom van.:) Ilyen lábakkal, mint a képen viszont szerintem nem kéne ilyen szoknyát hordani, baromi előnytelen.
2013. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a fene olyan különleges ebben a képben, hogy már sokadjára teszitek be???
2013. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokadjára? Én most látom először. Csak példaként linkeltem az összeállításhoz. Amúgy mi baj van a lábaival? Szerintem nagyon csinos, formás lábai vannak.
2013. okt. 16. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én sem vennék fel ilyen lábakhoz ennyire rövid szoknyát. Azért nem ártana, ha mindenki tudná magának a saját határait, és jó lenne, ha ízlésen belül maradnánk... ha ilyen lábaid vannak, akkor térdig érő szoknyát válassz, kicsit talán fölé is mehetsz, de ne minit, könyörgöm. Nem szeretik az emberek, ha leggingsel meg rövid szoknyával riogatják őket a teltebb lányok.
2013. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen összeállításban mászkálni, de egyetértek az előttem szólókkal: ilyen lábakkal egy picit hosszabb szoknya előnyösebb lenne. Nem baj az, ha valakinek teltebb a combja, csak találja meg hozzá a tökéletes szabást.
2013. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A párom szokott így öltözni, szerencsére neki az alakja is megvan hozzá. Viszont jó látni, hogy többen is öltöztök így, és nem csak a "tucatlányok" és a "dögunalmas háziasszonyok" hozzászólásait lehet olvasni.
2013. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam elegánsabb ceruzaszoknyában járni hétköznapokon.
2013. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze hordható hétköznap is nem csak akalomra csak testszínű harisnyával és mindjárt szebb a lábad
2013. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez már bőven az "ünneplős" kategória, a cipőt meg fel nem venném sehova.

A képről egyébként a gyerekdal ugrik be: "Sonka lábán Kucu néni fürödni döcög"..

2013. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!