Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha 5-6 éves felsőim vannak?

Ciki, ha 5-6 éves felsőim vannak?

Figyelt kérdés

Sajnos nem állok annyira jól anyagilag, hogy a teljes ruhatáram lecseréljem.

Eddig nem igazán foglalkoztatott a dolog, de most, ahogy a ruháimat rendeztem a szekrényben, feltűnt, hogy egyetlen új sincs köztük, sőt nem ritka az 5-6 éves, sőt még az örökölt darab se Új meg végképp nincs.


20L


2013. okt. 17. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ránézésre meg nem mondja senki, mind nagyon jó állapotban van, csak kézzel mosok.
2013. okt. 17. 19:18
 2/7 randomgirlLOL ***** válasza:
100%
:))) Nem ciki. Nekem is vannak régebbi ruháim, csak azok mondjuk már nem tetszenek annyira (változik az ember ízlése).
2013. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem nyúlott és nem lyukas akkor nem gáz :))
2013. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem vannak 8 éves felsőim is. :)
2013. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is vannak régi ruháim, több mint 5 évesek is, de inkább alap darabok, szóval senki nem mondja meg, hogy milyen régi. lehet még 5 év múlva is hordani fogom.
2013. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak régi darabjaim. Amíg jól néz ki, nem lyukas, nyúlott vagy lompos, addig hordani is fogom.
2013. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár régi ruhám, amit imádok. Egyszerűen hozzámnőttek. Ilyen egy 10 éves pulcsi is, ami a mai napig teljesen jó állapotban van. Attól, hogy valami régi, még nem lesz automatikusan rossz:)
2013. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!