Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába menjen egy 40...

Milyen ruhába menjen egy 40 éves nő előkelő étterembe vacsorázni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs a mai divatról, semmilyen ruhám nincs itthon, csak melegítők, valamit vennem kéne, de nem tudom hogy mit egy ilyen alkalomra (randi). Hideg lesz, és gyalogolnom is kell, tudtok valami képeket linkelni olyan ruháról ami szóba jöhetne 168cm, 66 kg-s nőnek? Semmi érzékem nincs és kevés az önbizalmam. :(
2013. okt. 16. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


a ruha alá tudsz venni harisnyát, meg veszel fel egy melegebb szövetkabátot

2013. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Piros rövidújjú egyszerű térd fölé érő koktél ruha, fekete harisnya, magassarkú bokacsizma esetleg egy divatos sál vagy blézer és ha hideg van erre egy fekete szövet kabát
2013. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Most!

Divat bemutatora tetszik menni? Vagy ehesnek tetszik lenni?

Magyaran szolva en kulon szoktam valasztani a ket dolgot egymastol,es gyakorlatilag lesz,rom ,hogy milyen etterembe megyek,mert ne a ruhamat nezze a szemelyzet ill. a fonokseg,hanem,hogy mit es mennyit rendelek!

Ugyan is nekik abbol van fizetesuk ill. beveteluk!

Es nem abbol,hogy a beteroket stiroljek!

Esetenkent ezert inzultaljak!

2013. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves hármaska válaszoló, a Hölgy randira megy ha nem tetszik észrevenni nem azért hogy tele zabálja magát. A vacsora csak kedveskedés emellé hogy ne legyen egy sima egyszerű parkban sétálgatós randi. És igenis sokat számít a ruha mert azért hívta meg egy úriember a Hölgyet hogy szemet vessen rá és tetszedjen neki a Hölgy és ezért kell szép ruhát felvenni.
2013. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek zöld kéz ment. :)

De ilyen hidegben is ilyen lengén kéne öltöznöm? Nem fogok megfázni? Vagyis nyilván a rövid ujjúhoz keresnem kéne valami blézert is. Ráadásul magassarkú kizárt, mert gyalogolni kell és nincs benne gyakorlatom.

2013. okt. 16. 18:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első linkjei közül az utolsó 4 jön be, lehet, hogy valami olyasmi lesz. :) Hol kapok ilyen szűk nadrágokat vajon?
2013. okt. 16. 18:11
 7/10 anonim válasza:
Szinte minden boltban lehet szűk nadrágot venni! És szerintem is jók a ruhák amit az 1. kommentelő küldött. Szerintem nem muszály magassarkú hanem egy lapos sarkú topánka is nagyon aranyos és csinos de egy kicsi sarkú cipő is nagyon szép :)Sok sikert a randihoz!! :)
2013. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4 - ke!

A harmaska vagyok!

Annyit mondanek csak neked,hogy mielott helyre teszel valakit ,probalj meg erthetoen fogalmazni!

A tetszedjen helyett talan tetszeni-t kellene irni!

Amugy eszem a zuzadat!

2013. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves hármaska. Nem a bérezésről volt szó itt és a személyzet fizetéséről hanem a hölgy divatjárol és ízlésének megfelelő ruháról hogy randira mehessen ezért kérte a segítségünket. SZóval menjünk vissza a kályhához.
2013. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert szepen elsuhantal a helyesirasod felett!

Gratula!

2013. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!