Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-ról hogyan kell rendelni?...

Ebay-ról hogyan kell rendelni? Általában magyar oldalakról rendelek, de ez most megtetszett. Nem vagyok jó angolból, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nadrágokat szeretnék rendelni. És itt nemtudom hogy hogyan kell pl. fizetni. Nekem utánvéttel lenne a legjobb. És mennyi idő lenne mire ideér a megrendelt termék?
2013. okt. 18. 04:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az Ebay-en nincs utánvétes fizetés. Paypal-on keresztül kell fizetni, ez egy virtuális pénztárca, ha úgy tetszik. Vagy csinálsz Paypal számlát, vagy csak bankkártyával fizetsz, de ekkor is a Paypal-on keresztül.

A megérkezési idő változó, a terméknél a shipping-es fül alatt fel van tüntetve, hogy mennyi a postaköltség, és mennyi idő alatt ér ide. Legtöbb helyen választhatsz közülük, és van olyan is, hogy ingyenes a posta.

Pici angol azért nem ártana a regisztrációkhoz, nomeg az eladóval sem árt, ha megérteted magad. Főleg akkor, ha nem postáz Magyarországra, és meg kell kérni, hogy mégis tegye meg.

Elsőként viszont mindenképp kell egy bankkártya, amivel tudsz a neten fizetni. E nélkül nem megy.

2013. okt. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bankkártyám van! de ilyen paypal cuccom nincs, e nélkül meg lehet oldani?
2013. okt. 18. 05:54
 3/16 anonim ***** válasza:
A paypal.com oldalon keresztül kell összekötni a bankkártyádat meg a paypal fiókot, majd az ebayen keresztül a paypal segítségével lehet fizetni. Ha van netbankod, úgy még egyszerűbb.
2013. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most ezt az egészet nem értem :( van bankkártyám induljunk ki ebből...és aztán?
2013. okt. 18. 07:46
 5/16 anonim ***** válasza:
paypalra felmész és követed a regisztráció lépéseit. a bankkártya arra kell hogy beírt a bankszámlaszámodat
2013. okt. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi!!! :D még azt szeretném kérdezni, hogy pl koreából rendelek vagy amerikából, akkor húzós lesz a kiszállítás ára? :/
2013. okt. 18. 07:52
 7/16 anonim ***** válasza:
A kiszállítás ára oda van írva a termék alá. De van olyan is, amit ingyen szállítanak. Kínából általában ingyenes.
2013. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy emlékszem, hogy számla nélkül is fizethetsz a Paypal segítségével, csak akkor minden alkalommal be kell írni az összes adatodat. Ezért jobb ha van Paypal számlád, beregeled hozzá a kártyát és kész.
2013. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek !!! még egy kérdés :) mit gondoltok erről a két termékről? nekem olcsónak tűnik, ezt szeretném megrendelni :)

[link]



[link]

2013. okt. 18. 09:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

pont ezt a kettőt rendeltem meg :D:D komolyan :D

az ing megjött a pulcsi/kabi nem...

2013. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!