Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-ról hogyan kell rendelni?...

Ebay-ról hogyan kell rendelni? Általában magyar oldalakról rendelek, de ez most megtetszett. Nem vagyok jó angolból, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nadrágokat szeretnék rendelni. És itt nemtudom hogy hogyan kell pl. fizetni. Nekem utánvéttel lenne a legjobb. És mennyi idő lenne mire ideér a megrendelt termék?
2013. okt. 18. 04:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
és jók? :D mármint a méret is oké, a szín és divatos is? :D
2013. okt. 18. 13:29
 12/16 anonim ***** válasza:
az ing full jó, a kabiról nem tudok nyilatkozni mert mondom, ott nem érkezett meg a csomag, visszaadták a pénzt
2013. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 pinkpancser ***** válasza:
Paypalos fizetés egyik előnye, hogy ha nem érkezik meg a cucc akkor szólsz és visszafizetik rendesen a lóvét. Sokszor még akkor is, ha csak a postán akadt el és később megjön :)
2013. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és neked mennyi idő alatt érkezett meg az ing?
2013. okt. 18. 17:11
 15/16 A kérdező kommentje:
és egyébként nem veszélyes a paypal? úgy értem h nem tudják lekapni a lovettát ami a számlámon van?
2013. okt. 18. 18:11
 16/16 anonim ***** válasza:

kb két hét alatt.

a paypal pont azért van h a számládat védd,virtuális persely ha ugy tetszik.

2013. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!