Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresek Budapesten vagy...

Keresek Budapesten vagy környékén olyan női ruházati üzletet, ahol 40 fölött is tudok téli kabátot, stb. vásárolni. Merre induljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyenesen,majd a kis erdonel balra!
2013. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40 éves kor felett vagy 40-es méret felett?
2013. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

40 év vagy 40 ezer fölött? :)


Az utóbbi nem nehéz, rendesen túl vannak árazva a termékek.


Az elsőt viszont nem értem. Egy elegáns szövetkabátot BÁRKI kortól függetlenül felvehet, és szűkített, nőies "pufikabátokkal" is tele vannak az üzletek. Bárhol találhatsz olyat, ami egy 40-esnek is megfelel.

2013. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
40-es korosztályra vonatkozik a kérdésem...
2013. okt. 18. 09:34
 5/8 anonim válasza:
Szerintem a Zarába jó dolgok vannak és az közelebb áll a 40-es korosztályhoz, mivel ott nem az a gagyi neon őrület van, hanem letisztultabb, elegánsabb stílus. Csak nem éppen a legolcsobb, de minőségre megéri.
2013. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,jártam a Zarában,de most nem találtam olyan téli kabátot ami meleg, és rajtam is jól állna..
2013. okt. 21. 15:12
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok, esetleg még nézd meg a Gap-ot!
2013. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat, időközben a promódba sikerült egy "elfogadható" kabátot találni... sajnos a legtöbb üzlet a fiatal korosztályt célozza.
2013. okt. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!