Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha harisnyát veszek fel, ami...

Ha harisnyát veszek fel, ami egyszínű, de nem fekete vagy barna, hanem például lila, akkor a harisnya színének melyik ruhadarabhoz kell passzolnia?

Figyelt kérdés

Csizma-harisnya- szoknya kombinációban :)

Vagy szerintetek ehhez már hideg van? A szoknya elég rövid, buliba mennék :)


2009. nov. 11. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha például a felsőd ugyanolyan színű mint a harisnyád most pl. lila, akkor lehet fekete szoknya és csizma hozzá.

De megoldhatod lila övvel is a fekete felső és fekete szoknya elválasztását, de lehet ilyen színű a nyakláncod, fülbevalód, karkötőd, kitűződ, és a táskád is, de szerintem lila csizmával vagy szoknyával már nem annyira mutat jól, persze ha a lila két árnyalatát teszed össze pl.szoknyával akkor jól is kinézhet.

2009. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a fölsőmmel passzítom össze. Pl ha lila harisnya van rajtam, akkor lila fölsőt húzok. Néha a sminkem és a körömlakkom is harmonizál ezzel, kivéve, ha fekete, ami ugyebár mindenhez megy:D
2009. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a felsővel kell összepárosítani.
2009. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És nincs hideg hozzá, hordjátok csak :)
2009. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,megfogadom a tanácsokat!
2009. nov. 12. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!