Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (16-22 éves) Lányok, milyen...

(16-22 éves) Lányok, milyen télikabátotok lesz idén? Szövet, vagy pufi kabát? Esetleg más fajta?

Figyelt kérdés
Linket is küldhettek. :)

2013. okt. 20. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sötétbarna szövetkabátom,azt ilyen melegebb időkben hordom és ha hideg van akkor veszem elő a pufikabátomat. Az is barna,én imádom:) Ilyen kis szőrmókos kapucnija van és jó meleg.
2013. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Két szövet van (piros, szürke), és egy kockás pufi a nagy hidegekre :)


19L

2013. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy sötétkék szövetkabatom van aranyozott gombokkal, és egy világos barna irhakabátom. Mind a kettőt nagyon szeretem.
2013. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira unom mar a szovetkabatokat, mert mindenkinek az van.. [link] ilyesmim van, csak kapucnival, a belseje rozsaszin, de az is tally weijl-es
2013. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen, csak feketében. ez nagyon jó meleg, nem lehet benne fázni :D

2013. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
49%
Én fiúként a derékig érő pufi kabátot imádom a nőkön(ezzel sok férfi egyet ért), ami divat volt, de sajnos elkezdték lecserélni szövetkabátra. Ami egyáltalán nem szexi egy férfi szemébe, "unalmas" nagyi bugyit tudnék képzelni alá. Sajnos barátnőm is lecserélte, azóta ha kabátba volt sosem izgultam rá :D Persze nem mondtam neki, hogy gáz, inkább semmit :D Nőknek tetszik és a nők sajnos egymásnak öltöznek nem a férfiaknak. Egy jó pufi kabát szexi(de még a hosszabb változat deréknél megkötve is jobb mint egy szövet), szövet kabát egyáltalán nem szexi sőt...
2014. jan. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!