Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok arról a...

Mit gondolnátok arról a huszonéves fiúról, aki télen, nyáron ugyanabban a sportcipőben jár?

Figyelt kérdés
és fiúk, nektek kb hány pár cipőtök van?
2009. nov. 12. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Én mezittláb járok télen nyáron.hiába vállság van.,
2009. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha gusztustalan és szaga is van, undorodnék tőle. A higiénia fontos...
2009. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy szereti azt a cipot...

Viccen kívul, ha nem élnél olyan jól, annak is orulnél, hogy egyáltalán van mit felvenned, és nem kovetelnél mindig új cipot meg ruhát!! Valakinek még enni sincs mit, nem mondom, azért rendesen elbutít ez a civilizált világ...

2009. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs pénz?Öcsém se hajlando magàra ujat venni,mert annyit nem ad ki érte,ami neki a tetszik,màsrészt 46-os làba van,nehezen talàl normàlis cipöt,meg neki fontosabb abbol a pénzböl félre tenni jogsira...Én küldtem neki mult honapban egy cipöt,mert az övé is elnyütt,szakadt stb volt.Ne itélj elsöre!
2009. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
van pénze, mert ismerem, de szerintem eléggé igénytelen. Adhatna magára egy kicsit.
2009. nov. 12. 14:26
 16/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem a változatosságot, de ha az a sportcipő jól néz ki és illik mindenhez akkor tetszik. 18/L
2009. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hátnekem van egy nike,converse,zoo york ezen felül egy deichmanos magassarkú félcipő mégis csak a zooyork-ot hordom mert abban érzem jól magam


16 L

2009. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy csóró.Ezt nem bunkóságból mondom.Nem is gáz végülis.De én spec. szeretem, ha egy fiú ad magára.De ha nincs elkova stb. akkor a jó, oké.
2009. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem érdekli a kinézete mondjuk ez sem feltétlen baj ha amúgy ad magára.
2009. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ha van esetleg két pár, és naponta cserélve hordani, mert így szellőzik a cipő is, ha esetleg elázik akkor van ideje megszáradni meg ilyesmik. Amúgy 5 pár cipőm van nyárra még két flipflop meg télre van egy bakkancs félém is... szeretem a szép igényes cipőket...

16F

2009. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!