Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap lesz nálunk ünnepség...

Holnap lesz nálunk ünnepség (okt.23. ). Ti át szoktatok öltözni?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy reggel van a műsor és az ünneplőből sima ruhába az iskolában.


Szerintetek hülyén néz ki a fekete nadrág egy barna topánkával?


17/L



2013. okt. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szabad átöltözni. :/ Szerintem a gatya-topán párosítás rendben van, de nincs semmilyen fekete cipőd? Szoknyához nem lenne kedved?
2013. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, felveszek egy fehér inget a fekete csőgatya meg a tornacipő fölé, és még mindig messze én leszek a legünnepélyesebb. A többiek cicanaciban vagy farmerban jönnek be általában.

A barna meg a fekete nem nagyon illik össze, meg szerintem a topán ilyen időben elég rizikós, van aki már téli csizmában nyomja. Én a helyedben azt a cipőt venném fel, amit minden nap, nem az a lényeg, inkább a fehér ingre figyelnek a tanárok. 17l

2013. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mivel alapból szeretek szoknyát hordani, azt nem fogom átvenni, max a matrózblúzt, de mivel színpadot díszíteni segítek, két órát kell ünnepség után végigülnöm, az enm húzós.

Cipőben megyek fekete lakkbőr bakancsban, és viszek magassarkút, de nem tervezem átvenni, csak ha kérik.


Szerintem nem néz ki hülyén, elég sötét a barna is :)

16/L

2013. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egyenruha van, és újabban nem szabad átvennünk sima farmert, pedig régen nem így volt. Szóval ha tehetném az ünnepség után átöltöznék, de nem éri meg ezzel felhívni magamra a tanárok figyelmét. :D
2013. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!