Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek zavarná a tanároka...

Szerintetek zavarná a tanárokat ha így öltöznék?

Figyelt kérdés
Mi lenne ha a Március 15.-ei ünnepségre nem a szokásos ünneplő ruhában mennék, hanem egy szép estélyiben? Leszídnának? 17/L

2013. márc. 5. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
estélyiben? nem bálba készülsz,de attól függ milyen
2013. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van az iskolád házirendjében leírás arról, hogy PONTOSAN mit kell viselnie a lányoknak? Ha van, azt az utasítást kövesd! Ha nincs, maradj a szolíd dolgoknál.
2013. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 5 éve az egyik lány (rózsaszín cicababa), ballagási ruhának, egy miniszoknyás, pánttalan csilivili rózsaszín koktálruhát választott és senki nem szólt érte, pedig gondolhatod, hogy kilógott a sorból..

Amúgy vannak olyan estélyik, amik elegánsak, szépek és nem szólnának érte. Pántos, fekete, esetleg övvel.. Nincs benne semmi. Szerintem nem szólnának (kivéve, ha tényleg megszabják a házirendben, hogy mit húzhatsz fel). Vagy kérdezd meg az offőt, hogy lehet-e. De gimiben tuti enm szólnak.

2013. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
te nem egy nemzeti ünnepet akarsz méltóképpen megünnepelni hanem felvágni :D az estélyit hagyd meg a szalagavató utáni bankettre :)
2013. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a házirendben fehér blúz és fekete nadrág/szoknya van, viszont én nagyon nem szeretem az ingeket, de nem akarom azt megtenni, hogy nem öltözök ki..ezért gondoltam erre
2013. márc. 5. 18:22
 6/9 Bratilla ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az ünneplős ingeket, de azért évente 1-2 alkalommal csak kibírom. Nemzeti ünnep, nem pedig bál.
2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Estélyi ez is: [link]

Meg ez is:

[link]


Szóval, attól is függ, milyenre gondoltál...

2013. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
engem tavaly leba*tak, mert egyenruhára felvettem egy zakót, mert fáztam....és amikor elkezdtem kifejteni a véleményemet, hogy ez egy állami ünnep, és nem iskolai, akkor még be is írtak....szóval hajrá :D
2013. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kibírod ezt az egy alkalmat. estélyiben nevetséges lennél.
2013. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!