Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az átlátszó...

Mit gondoltok az átlátszó táskákról?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre több lánynál látok... nem idegesítő h mindenki azt nézi h mi van benne? :D
2013. okt. 22. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint, teljesen átlátszó és látszik, hogy mit hordasz magaddal? Háááááááát, tudna szülni cikis helyzeteket. :D Ennyi erővel egy sima nájlonzacsiba is pakolhatnék.
2013. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát jópofának találom, de nem annyira dobb fel a gondolat, hogy mindenki látja a villamoson, hogy pl. értékes a telefonom, szerintem így könnyen tolvajok célpontjává lehet válni. És annyira nem praktikus, hogy külön be kell dobozolni néhány dolgot, pl. tampon, ez nekem túl körülményes.


Ennek ellenére nyáron szívesen pakolnék beléjük mondjuk strandolós napokon :)

2013. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó tud kinézni, ha összeválogatod mit raksz bele, mivel a hangsúly ugye a tartalmon van, az funkcionál kiegészítőként. Jól mutat benn egy üveg parfüm, kozmetikum, magazin, notesz sál vagy más kisebb táska. Nyilvánvaló hogy nem pakolsz bele olyat amitől kényelmetlenül éreznéd magad. :D
2013. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az kifejezetten tetszik,amikor raknak bele Marblorot (nem cigizek egyáltalán,csak jól néz ki),meg magazint, rúzst, napszemüveget. De én csak néhány kép erejéig hordanám magamnál. :)
2013. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
strandra jó és csini.de elég gáz amúgy
2013. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy ez már kifelé megy a divatból, de akkor nem. Szerintem inkább furcsa. Meg nem praktikus.
2013. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!