Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bowlingozni megyünk és mit...

Bowlingozni megyünk és mit vegyek fel? Nadrágot szeretnék nem szoknyát. És adjatok köröm tippeket is és hajról képeket! A cipő lényegtelen mert le kell venni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Körömtippek és haj?? Ahogy jól érzed magad!


Én biztosan összefognám a hajamat, mert a bowlingban össze vissza repdes és az engem zavar. A körmöm pedig olyan amilyen. Ha pirosra van kifestve, akkor nem fogom csak azért átfesteni kékre, mert bowlingozni megyek.

Ha a kékhez van kedvem, akkor az más, bowling nélkül is átfesteném.


Nem igazán értem a problémádat..

2013. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Farmer, kényelmes póló-pulcsi. Haj összekötve, eltűzve. Nem divatbemutatóra mész. Ne kinyúlt, mocskos cuccok legyenek rajtad, de hiába veszel fel valami csinit, ha nem kényelmes és nem tudsz jól szórakozni benne. Körmöt meg felesleges lakkozni, mert az első három dobás után leszedi a festést a golyó.
2013. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz köröm téren. Semmiképpen se legyen hosszú körmöd, mert ha tőből letörik, nagyon fog fájni (tapasztalat, mikor egy este hirtelen ötletből bowlingozni kezdtünk, és hosszabb volt a körmöm, mint kellett volna... ). Szoknyába semmiképpen se menj szerintem, mert kényelmetlen lesz mozognod benne. Szerintem egy farmer és egy csinos felső tökéletes választás! :)
2013. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ívy1 ***** válasza:
Mivel hajuldozni kell,mindenképpen valami kényelmesben menj, én cicanadrágot javasolok. A köröm meg a haj már másodlagos.
2013. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek és akkor alakítok a körmömön
2013. okt. 24. 21:20
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Mit ajánlanátok bowlingozni? Mit vegyek fel? És hogy legyen a hajam? Előre is köszi a választ❤️❤️
2020. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!