Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pontosan mire való az impregná...

Pontosan mire való az impregnáló spray?

Figyelt kérdés
tavaly a deichmannba vettem téli cipőt,aztán pár hét után,a latyakosabb havasabb időben,amikor nem néztem az orrom elé,néha beleléptem tócsákba stb.. szétment a cipő,illetve elkezdett leválni a talprésze a cipő felsőrészétől. Emlékszem ajánlottak hozzá impregnáló sprayt,amit akkor pénzlehúzásnak hittem,de sokan mondták,hogy azt kellett volna ráfújnom. Idénre vetem egy új téli cipőt, de nem tudom,hogy mire is való pontosan ez a spray,meghogy első alkalom előtt hányszor kell lefújnom vele a cipőt,és hogy utána használat alatt is hányszor kell lefújni egy héten stb... tudna valaki segíteni? előre is köszönöm! :)

2013. okt. 25. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Víz, és kosz lepergető (valamennyire). Új cipőre mehet jő bőven. Meg az első pár héten be lehet fújni gyakrabban.

Ha már van rajta egy jó adag, tehát néhány hónapos cipőnél nem is kell gyakran. Pár havonta vagy ahogy eszedbe jut.

2013. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. okt. 25. 18:27
 3/9 A kérdező kommentje:
és akkor csak azt a részt kell vele lefújni,ahol a felső rész találkozik a talprésszel?
2013. okt. 25. 18:28
 4/9 A kérdező kommentje:
valamint szintetikus anyagra is használható?
2013. okt. 25. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan a Deichmanos impregnáló spray-el! Én befújtam vele a vadi új bőrcipőt és szinte lekopott a színe, úgy nézett ki utána, mintha egy éve hordanám! :(
2013. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ez szintetikus anyagú cipő. Arra is káros lehet?
2013. okt. 25. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Először egy kis területen használd, hogy lásd, hogyan viselkedik...
2013. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oksa köszi
2013. okt. 26. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak sima szilikon sprayről van szó, amit eladnak drága pénzért. Autósboltokban vagy valami nagyobb, mindenes boltban (pl. Tesco) sokkal olcsóbban be lehet szerezni. Én 1 hónapja vettem, a 300ml-es volt 700 Forint.
2015. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!