Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "tucat" A legtöbb ruhára ezt...

"tucat" A legtöbb ruhára ezt írjátok. Milyen az a ruha, ami nem tucat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
egyedi
2013. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ők sem tudják. Én is látom, hogy mindenre ez a szöveg jön. Igazából ne törődj ezzel, olyan ruhákat hordj, amik bejönnek neked/kényelmesek, bár azért a hamis Louis Vuitton táskák, mint kiegészítőt, azt hanyagold.. :D Na de a lényeg, hogy én például szeretem a leggingseket, kényelmesek, nagyon vékony lábam van, jól áll, de csak hosszú pólókkal vagy pulcsikkal hordom. Erre is írhatják, hogy tucat, de nekem nem az, nekem tetszik, és kész.
2013. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenkém előző, ne is mond. kerekezett a csajszi, biciklikosárba ott volt a kis lv tasi, tuti eredeti volt...
2013. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se nagyon értem. Már lassan mindenre azt mondják, tucat, amit egy átlag ruhaboltban lehet kapni. Most az ember vásároljon csak turiban, vagy csak dizájner cuccokat? :D Mondjuk össze lehet rakni egyedi stílust mindenhonnan, de szerintem a lényeg, hogy azt vedd fel, amiben jól érzed magad.
2013. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, csak azért mondják, mert ők személyiségre olyan "tucatok", hogy mindenféleképpen feltűnősködni akarnak valahogy, ha máshogy nem megy, akkor a kinézetükkel. Minden ruha "tucat", mivel kapitalista társadalomban élünk, a mennyiségen van a lényeg, minden egyes ruhadarabból töménytelen mennyiséget gyártanak. Szóval minden ruha tucat(hacsak nem magának varrja valaki, de sok újat nyilván nem lehet kitalálni).
2013. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A nőies ruhák/szoknyák például egyáltalán nem azok, velük nagyon csinosnak és egyedinek lehet lenni. (ld.: szappanoperák)
2013. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A tucat és a tucatlány kifejezést én pl. arra értem, hogy Magyarországon bemész egy plázába, egy moziba vagy egy kiállításra és mit látsz? (most nem télről beszélek)

A csajokon farmer nadrág - legtöbbön csak lóg, még véletlenül sem szűkebb fazonúak - valami szines felső és balerina cipő. Miniruhát, szoknyát, magassarkút - tehát olyan ruhadarabokat amik nőiesek, talán a csajok 5%-a hord.

Akinek volt lehetősége mondjuk Párizsban járni, az tudja, hogy ott ez az arány pont fordítva van. És nem azért, mert a francia nők ribik, hanem mert ezen a tucatöltözködésen, ami Magyarországra jellemző már jóideje túl léptek.

2013. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!