Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most jó vagy rossz a mérleg?...

Most jó vagy rossz a mérleg? A mérleg szerint feljött 20 kg plusz, de még mindig jó rám a legtöbb ruha, amit akkor hordtam, amikor elvileg kevesebb voltam 20kg-mal

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod.:)
2013. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha a gatyáid is feljönnek rád akkor nem hiszem hogy 20 kilót híztál. felsők lehetnek lengék
2013. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mármint farmerre gondoltam nem szabadidőre :). én 20kg plusszal azt hiszem 4 mérettel nagyobbat hordtam. 2.voltam
2013. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
kérd meg egy családtagodat, h álljon rá a mérlegre, és kerdezd meg, h nem e hízott ő is 20 kilót, és akkor kiderül
2013. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyrészt nézz bele a tükörbe, és valld be magadnak őszintén, hogy mit látsz.

persze, lehet takarózni azzal, hogy még mindig rád mennek a ruhák, de tapasztalatból mondom, hogy hidd el mégis sokkal kövérebb vagy.

csak nézegess magadról képeket.

én is hiztam 15 kilót, aztán most fogytam az utóbbi 1,5 évben közel 20-at, de ugye a régi ruháim még mindig jók rám.

blúzok jók, igaz bőek, de jók.

nyúlós nadrágok, macinacik jók.

ami a legjobban mérvadó az a farmer, és abból sem a nyúlós, hanem az a merev fajta.

na egy olyant keress elő, és majd meglátod, hogy nem nagyon fog rád felmenni.

nekem is régi farmerom nem jött feljebb a combomtól.

szóval ne áltasd magad, 20 kiló elég sok.

2013. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott digitális a mérleg vagy sima mert a sima 15és 5kg is csalhat tudom mert nekünk is a sima van de kövi hónapban venni szeretnék egy digitálisat :)
2013. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 |Orfeusz| válasza:
Nézd meg egy másik mérlegen.
2013. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Középkorú/idősebb férfiakat szoktam látni, hogy kizárólag hasra híznak. Pipaszár lábaik vannak, de hatalmas belük. Ha ilyen testalkata van a kérdezőnek, akkor simán lehet, hogy a csipőnadrágok feljönnek rá, meg a felsői is jobb részt. Ámbár szerintem a háj esetleg kibuggyan alul, vagy ilyesmi :)


Egyébként tényleg nem hiszem el, hogy nem lehet látni ezt a dolgot, hogyha ennyit hízott az ember.

2013. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát szerintem 20 kg pluszt észreveszel magadon
2013. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!