Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hordhatok ilyen...

Szerintetek hordhatok ilyen vékony szárú farmert? Vagy igazuk van a haveroknak, mindenki lefog bnzizni?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik az ilyen slim farmer. [link]


És mondták haverok, hogy nyugodtan hordhatok, de az 100% bármibe fogadnak velem, hogy mindenki egy kis nyomoronc köcsögnek fog tartani!

de most miért? Nem vennék fel hozzá rózsaszín pólót, meg csillogós övet! Rendes színes póló meg sportcipő!

Most komolyan lefognak melegezni a hátam mögött?

Azt nem akarom! Nem vagyok az!

Tényleg ne hordjak ilyen gatyát, ha nem akarom, hogy kis nyomorék melegnek tartsanak?



2013. okt. 25. 18:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
19/F amúgy
2013. okt. 25. 18:41
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe sem jutna, hogy egy ilyen nadrág alapján a szexuális orientációdra vonatkozó következtetéseket vonjak le.

34/f, meleg.

2013. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
ez semmi extra
2013. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Balról a másodikat átgondolnám, de a többi okés.:D


(női szemmel:))

2013. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

A középső azzal a cipővel a legfaszább :D Szerintem semmi gond nincs vele. Viszont meg kell találni az arany középutat, mert láttam már olyat aki túlzásba vitte ezt a "vékony szárú" nadrágos dolgot és elég feszülősen nézett ki a seggén. Ahányszor ránéztem, könnyesre röhögtem magam :D

Na de visszatérve, az a középső nadrág azzal a cipővel még elég csábító is lehetne :D


18/L

2013. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
minden fiún ilyen van
2013. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ennyire tartasz a haveroktol?
2013. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A középső tényleg király. Ha tetszik akkor hordd bátran, én biztos nem néznélek ez miatt hominak!
2013. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

Az 5-tol kerdeznem,hogy a feszesebb nadragot viselo fiukon mi olyan nevetseges?

Nekem is rohognom kene a bo szarut viselo lanyokon?

Nem azt vesz fel mindenki amiben jol erzi magat?

En csak olyat veszek fel ami mindenhol feszul,tobb okbol is!

Telen nem aramlik a hideg fel a seggemig,ill.

szeretem erezni,hogy van rajtam valami!

Es kulomben is mert kene egy ferfinek boszsaru betyar gatyaba lennie?

A nok is divatoznak mindenfelet felvesznek,ezt miert ne tehetne meg egy ferfi is!

Es a vegere meg annyit,hogy en sem azert jarok a konditerembe 17 eve ,hogy veka ala rejtsem a munkam gyumolcset,a csajok is nyilvan azert jarnak szuk ruhakba!

Es nem utolso sorban szerintem visszataszito egy logos buggyos nadrag az ember seggen!

2013. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem csőnadrágok, hanem egyszerű férfinadrágok. nem tudom, hogy a haverjaid hol élnek, nyilván falsiak vagytok, de a trapézszárú és a koptatott lógósfenekű nadrágok már régen nem divatosak. inkább gázok.
2013. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!