Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsik a melleim, de szeretnék...

Kicsik a melleim, de szeretnék strandra menni. Van olyan fazon amitől kicsit "teltebbnek" látszanék? Olyan bikinit nem szeretnék ami ilyen "kitömős"...

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Hogy függ össze a strand és a mellméret?

Tudtommal strandon napozni, és/vagy úszni, főtt kukoricát, hekket, fagyit enni szoktak. Legalábbis mifelénk. Azt meg lehet kis mellekkel is.

2008. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is kis kicsik a melleim, és engem is zavart. Én szivacsos háromszög alakú bikinit vettem, és nagyon klassz. Nem látszok benne jóval teltebbnek, de nem is mutatja ki a laposságomat. Más megoldás nem nagyon van, a kosaras bikinik addig jók, míg a hasadra nem fordulsz, vagy le nem hajolsz...ciki, mikor látszik a "hézag" :D

2008. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a szivacsos háromszög alakú a megoldás. A kosaras tényleg ciki lehet egyes helyzetekben :-D
2008. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg olyan a bikinifelsőm h hátul pántos,de 2 karikát kell összekapcsolni,felül meg nyakbakötős és olyan mint egy kosaras szivacsos melltartó..és ha jó érősen kötöm meg fent,nagyon szép dekoltázst is ad..
2008. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!