Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmi oka van annak, ha...

Weke Daka kérdése:

Kényelmi oka van annak, ha egyes nők az alkarukon hordják a táskát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor előre vagy oldalra tartott alkarral járnak ahelyett, hogy a karjukat leengednék és kézben tartanák meg a táskát. Az kívülről nézve és kipróbálva is könnyebb, függetlenül a táska és tartalmának súlyától. (Vállon hordásról itt most nincs szó.)
2013. okt. 27. 10:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Kaptam már egy ilyen választ:

"simán "divat"

nőként mondom hogy ostobaság az egész és engem személy szerint nagyon zavar amikor T-rex karral forognak körbe és lecsapják a másikat

a kézben tartás egy idő után kényelmetlen tud lenni, én simán elvagyok azzal hogy a vállamon hordom

20L"

2013. okt. 27. 10:39
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó akadj már le erről a témáról. Hányszor fogod még megkérdezni??
2013. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1. Kérdező jól írtad, NŐK hordják így a táskát. 2. Leengedve, kézben fogva a szatyrot hordjuk, mikor kijövünk a spárból. Egy táskát nem degradálunk ilyen módon. 3. Így mindkét kéz szabad marad. 4. Nem szeretem, mikor a vállamat húzza, csúszkál rajta a táska. 5. Számomra ez ugyanolyan, mint az, hogy egy NŐ nem teszi le a táskáját a földre. Persze ebben az esetben is az igények döntenek. :)
2013. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, előző vagyok, 26/N
2013. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tinikoromban hordtam így divatból.Most kényelemből.....:)) 22/L
2013. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5.: Tehát ami tinikorodban csak divatos volt, azt ma kényelmesnek is mondod, mások meg igényesnek nevezik. Jól értem?
2013. okt. 27. 12:03
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
26/L vagyok! Nem csúszkál és nem húz, tehát kényelmes, szabadon van a két kezed , tehát praktikus, és igen, szerintem igényes és nőies!
2013. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7.: Ha praktikus, kényelmes, igényes, akkor vajon a férfiak miért nem vették át ezt a szokást, erre vagyok még kiváncsi. Tulajdonképpen miért nem a férfiak "fejlesztették ki" ezt a nagyon modern szokást (azaz miért nem ugyanannyira férfias, mint nőies).


Kezdem elhinni, hogy NŐI SZEMMEL tényleg praktikus és kényelmes dolog az egyik végtagodat folyamatosan feszítve tartani úgy, hogy közben mondjuk 3-5 kiló súly is rajta van. Valóban kényelmesebb lehet, már csak a fizika törvényei szerint is :) Ráadásul a kezed is szabadon van! :) Micsoda megoldás! Hogy erre nem jöttünk rá, mi férfiak! :) Én "hülye" meg lelógatva hordok egyes szatyrokat, a táskát meg a vállamon... Hmm. Micsoda igénytelenségben élnek a férfiak.


(megj.: Én sem rakom a válltáskámat a földre)

2013. okt. 27. 13:19
 9/21 anonim ***** válasza:
Áh,pasi vagy ezt nem értheted...;))) Ha 5 kg cuccot cipelek,lógatom én is a táskát.Vállamra nem teszem,gyerekkoromban egyváłłas táskától tartáshibám lett...
2013. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy pasi úgysem értheti meg. De minden úgy van, ahogy az előttem válaszolók leírták. Kényelem és praktikusság!
2013. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!