Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csizmahungary.hu oldalról...

Amy5 kérdése:

A csizmahungary.hu oldalról rendelt Ugg csizmát hová lehet visszaküldeni? Kínából jött az áru, elolvasni sem tudom az írást, a weboldal meg persze nem válaszol! A csizma kamu!

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Jelezd a fogyasztóvédelemnek! Netes rendeléseket 8 napon belül vissza kell vásárolnia az eladónak! Ez az oldal ezek szerint jó nagy átverés. Telefonszámot nem találsz hozzá?

De hogy is gondolhattad, hogy egy ilyen oldalról eredeti UGG-ot fogsz kapni???

Ha nem vagyok túl indisztkrét, megkérdezhetem mennyit fizettél érte?

2013. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Felnéztem a honlapra, ennyiért sajnos nem is lehet eredeti UGG-ot kapni. Én 80ezer Ft-ért vettem az enyémet. Amelyiket hirtelen megláttam alig 30 ezer Ft-ért, az pl 120 ezer Ft-ba kerül eredetileg!

Ha eredetit szeretnél, és 100%-ig biztos akarsz lenni benne, hogy azt kapsz, akkor menj be a Heaven Store-ba Budapesten! Egyedüli hely az országban, ami megbízható!


Én sem találok sehol egy értelmes elérhetőséget a honlapon, sajnos ha nem kapsz választ a leveledre, akkor vagy betudod ezt tanulópénznek, vagy felhívod a fogyasztóvédelmet! Én a másodikat tenném! Kérj segítséget tőlük!

2013. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 ezerért vettem, fél áron hirdette!
2013. okt. 29. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de 42000 Ft-ért sem igazán lehet eredetit kapni! Ráadásul, mint írtam, van olyan modell az oldalon, ami üzletben 120 ezer, nála 30... Az ilyeneknek nem kell bedőlni, bármit odaírhat, hogy mennyiről áraz le valamit... Közben meg fillérekért szerzi Kínából. Sajnos jól átvertek téged! :(
2013. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam emailt Robintól( ne kérdezd, kicsoda) a cég képviseletében, hogy intézik az ügyemet. A levél elég kisiskolás volt, de várom a végkifejletet!Ha péntekig nincs semmi, hívom a Fogyasztóvédelmet!
2013. okt. 30. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt? Sikerült előrelépni? Nehogy az időt akarja húzni neked, hogy leteljen a 8 nap!!! Majd írj!
2013. nov. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!