Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért nem szabad leggingset...

Mért nem szabad leggingset pólóval hordani?

Figyelt kérdés

Én eddig úgy hordtam, simán leggings pólóval nem tunikával aztán néhány oldalon olvastam, hogy nem lehet úgy hordani... Engem sosem szóltak meg érte eddig. Tavasszal vagy nyár elején meg végén, amikor tök jó idő van de még nincs az a nagy rövidnacis kánikula szerintem simán jó. Nektek mi a véleményetek?

Pár példa:


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. okt. 30. 04:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy milyen hosszú a póló. Lényeg, a feneked ne legyen kint, mert az közönséges és ízléstelen. A leggings nem nadrág. Inkább a harisnyához közelít, ezért úgy is kell viselni.
2013. okt. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
2013. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Azert mert a leggings nem nadrag, ahogyan sokan tevesen gondoljak!

Az alaoltozet vagy vastag harisnya!

Aki ilyet felvesz,az tulajdonkeppen egy szal harisnyaba jar-kel az utcan!

Ennyi erovel a fiuk is mehetnenek jegeralsoban ki!!!

2013. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
én is mindig így hordom,buliba trikóval.semmi közönséges nincs benne szerintem,csak sok ember féltékeny hogy a másiknak jól áll.le kéne fogyni azt hordhatná más is így..
2013. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
arra hogy sportoljoj benne valaki, arra jó. de igaz egyébként, olcsó hatást kelt vele az ember ha csak magára huzza azt a valamitt. ha nem is fenék alá, de picit hosszabb polóval tokeletes
2013. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert igazából lábfej nélküli harisnya. Kislányoknak szoknyához hidegebb időben, vagy felnőtteknek hosszú pólóval, tunikával hordható elvileg, nem nadrág. Eléggé seggmutogatós, ha rövid a póló.
2013. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
semmi rigylesre mélto nincs benne egyszeruen csak olcsó es kozonseges, nekem is jó alakom van és harisnya nélkül is jól nézek ki. vannak lányok akiknek nincs 30 kiló a hátsójukon mégis gusztustalanok benne. olyan mintha az első turkálóban vette volna vagy mint aki most lépett ki valamelyik olcsó kínaiból.
2013. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

ja meg a teveptáról ne is beszéljük..


inkább a pasikat kéne megkérdezni.

mindenki annyira hordja most ezeket a neon színeket, de én még nem találkoztam olyan pasival akinek bejött volna ez a papagáj style

2013. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet úgy hordani. Nem fognak lecsukni, ha úgy hordod.

Csak sok leggings átlátszik, ha úgy hajolsz, és kilátszik a feneked, meg a bugyid. De ha téged nem zavar, akkor nincs gond.

2013. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

#8 És mégis ki nem szarja le, hogy a pasiknak mi tetszik?

Nem azért nézek ki gy, ahogy, vagy viselek valamit, hogy univerzálisan dugható legyek. aki a pasik visszajelzésére építi az önbizalmát meg a megjelenését, az sosem lesz elégedett magával.

2013. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!