Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted milyen ez az összeál...

Szerinted milyen ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

*olyan csőtop, ami citromsárga, zöld és fekete flitterekkel van kirakva(a színek csak a csillogáskor látszanak, nem rikítanak)

*fekete csipkés szoknya

*sötétbarna harisnya

*fekete bokacsizma és pici táska


Szerintem a felsőrész fekete alapszíne a csizmával és a táskával, a flitterek zöld és sárga színe a barnával összességében jól mutat. Attól félek csak egy kicsit, hogy túl sötét, de a flitterek miatt mégis megvan a bulis hatása. :)

És ez az összeállítás november közepére lenne.



2013. okt. 30. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így nekem nem tetszik,ahogy elképzteltem. Esetleg képet nem tudsz feltenni?
2013. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A flitter és a csipke együtt nem hiszem, hogy jó, elég ízléstelen és sok. Fekete cipő, barna harisnya? Az a harisnya amúgy sem illik sehogy a képbe. Ezzel úgy nézel ki így elképzelve, mint az egyszeri parasztlány, aki nagyon ki akart öltözni a partira...

Képet inkább, mert persze a valóság lehet teljesen más, mint amit elképzelünk.

2013. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már én is döntöttem, hogy ez nem jó variáció. Még annyit fűznék hozzá, hogy tényleg nem olyan szörnyű, mint ahogy első ránézésre tűnik. A harisnyán nem látszik hogy barna, annyira sötét, illetve a szoknyán sem, hogy csipkés, ugyanis egy alsó anyagrészen van a csipke rész, csak közelről látszik a minta. :)
2013. okt. 31. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!