Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik ruhát...

Szerintetek melyik ruhát vegyem meg fashionstring en?

Figyelt kérdés

Így nézek ki mint a modell (csak szőke a hajam). Szerintetek ez a fekete vagy a fehér? nem tudom eldönteni.

fehér,

[link]

fekete,

[link]



2013. okt. 30. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami konkrét alkalomra szeretnéd? A fekete dögösebb, a fehér ártatlanabb, szendébb :D Rajtad áll, mit szeretnél inkább sugallni :)
2013. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fekete dögösebb :)
2013. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szőke hajhoz nem mindenkinek áll jól a fehér. De a fekete az mindig nyerő.
2013. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fehéret
2013. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

találtam több szépet itt, de alkalomra meg randira is jó lenne, és hajamhoz is jó ez a kettő :) meg olyan jóóó anyaga volt , mintha nem lett volna rajtam semmi O,O

Mind a kettőt megvenném, de most jönnek az ünnepek és másoknak is ajándékot kell vennem. Vagy önző legyek és csak magamat lepjem meg? :D

2013. okt. 30. 18:35
 6/9 anonim válasza:
az ára jó és jól néz ki :) ilyen áron ilyen sexy ruhát (és ahogy írtad jó anyaga van) nem kapsz. a varrás is rendben. szerintem megérné mind a kettő. Viszont tudom hol van ez a ruhaboltszerintem holnap bemegyek mert láttam egy lazac színűt ami tetszik, meg valami pulcsi is kell. ha van kedved találkozzunk és elmehetünk ketten
2013. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben:), de megrendelni akartam mert győri vagyok csak mosonmagyaróváron dolgozok, de 4 től remélem ráérek munka miatt,akkor még nyitva van. írtam privátban. és köszönöm az előző segítségeket! holnap azért leírom mi lett :)
2013. okt. 30. 19:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Bent volttunk. hát csajok... megvettem mind a kettőt és még egyet O,O egyszerűen nem tudtam ott hagyni. reggel meló előtt gondolkoztam mind a kettőn és túlórát vállaltam, aztán bementünk üzletbe és egy harmadikat is megvettem. nem baj... túlórával lesz pénzem másnak is ajándékot venni, és én is örülök legalább :D
2013. okt. 31. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2013. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!