Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Giuseppe Zanotti replika...

Giuseppe Zanotti replika megéri? Https://www.facebook.com/giuseppezanottishoes? Fref=ts

Figyelt kérdés
Az eredeti márka nagyon drága. Egy pár cipő ilyen 500 eurónál kezdődik. Szerintetek megéri arról az oldalról rendelni hamisított cipőt? Még annak az ára is ilyen 25000 ft körül van. Egyszer már rendeltem netről egy hamis cipőt és azzal megjártam eléggé ugyhogy ha valaki már rendelt ilyet vagy ismeri az segítsen már légyszi abba hogy ezek a hamisítottak hamar szétmennek-e, nagyon rossz minőségűek, stb...
2013. nov. 1. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

itt lesz a cím hogy könnyebben meg lehessen nyitni:)

2013. nov. 1. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinek akarod a gazdagot játszani? Ne legyél szánalmas...
2013. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akard megjátszani magad, ha Zanottit szeretnél, gyűjts rá! A hamisítvány szánalmas!!! És egyből kiszúrható!
2013. nov. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek! Miért gondoljátok, hogy meg akarja játszani a gazdagot? Szerintem csak egyszerűen tetszik neki! Ha nem írná rajta a márkát, akkor is tetszene...csak ugye olyat nem lehet kapni, legalábbis nem ugyanígy fog kinézni. Bár én mondjuk 25ezer forintot nem adnék egy ócska replikáért, akkor már inkább gyűjts eredetire ha türlemes vagy hozzá. Vagy pedig keress egy olcsóbb hamisitványt, 1,5 év alatt úgyis tönkremegy a 25 ezres is, meg a 10 ezres is!
2014. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy kanyit nem adnék a hamisítványért! Akkor sem venném fel, ha ingyen adnák...
2014. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!