Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak egy csomóan...

Miért vannak egy csomóan felháborodva azon, hogy sokan hamis - replika - cuccokkal villognak? Nem mindegy nekik? :D

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek szeretnek más dolgaival törődni, mert így egy kis időre elfelejthetik a saját gondjaikat.
2013. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerintem is szánalmas, ha valaki replikával akar "villogni", miközben süt róla, hogy utánzat.

Akkor inkább vegyen meg egy jó minőségű no-name darabot, minthogy a kínai "nika" "adidos" vagy "converge" cuccokban rázza magát.

2013. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én ezeken inkább csak röhögök. Nem az a baj, hogy hamisak, de az ember előbb elhiszi, hogy valakinek igazi a ray ban napszemüvege vagy a thomas sabo karkötője, mint a luis vuitton táskája, amit aki meg tud fizetni, valószínűleg nem a newyorkerből öltözködik és nem bkv-val jár. Önmagában nem is a replika cuccokkal van a baj, hanem azzal, amikor ennyire majmol valaki egy olyan réteget, ahová jó eséllyel soha nem fog tartozni. A kínaiban kapható bazári giccses, ordítóan gagyi armani meg ed hardy cuccoka meg nem is térek ki, az szerintem a cigányokon kívül mindenki szerint nevetséges.
2013. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, engem nem érdekel, úgyis tényleg süt róluk, hogy amúgy nem sok ízlésük van vagy hogy majmolnak. ezen pedig én nem felháborodom, hanem jórészt megmosolygom, ha egyáltalán reagálok rá valamit. ugyanakkor (és gondolom ez a kivétel) néha megértema replika vásárlást.

én egyetlen egyszer vettem ilyet (nem louis vuitton), mert az eredetije iszonyat drága volt (6000 dollár), de egy viszonylag "sima" fekete táska, semmilyen márkajelzés nincs rajta, illetve csak nagyon kicsi a cipzáron, és egyszerűen azért vettem meg, mert nagyon tetszett a táska és nem találtam ilyet. nagyon jó minőségűt vettem, és még így elég drága volt, de amúgy úgyse tudja senki, hogy ez egy replika, mert egy ilyen táskával nem foglalkozik senki. a többi cuccom mind eredeti és nem is azért vannak, hogy villogjak.

szóval szerintem a normális gondolkodású emberek tojnak erre, akinek van eredeti az szintén, valószínűleg csak egymás között számít, hogy kinek milyen replika-cucca van.

2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a márka, és hosszú éves munka degradálása! A nagy márkák mögött rengeteg erőfeszítés, pénz és munka áll! Mellesleg egyből lehet látni, hogy eredeti-e a termék, vagy sem! És egyáltalán nem kikötés, hogy ha valakinek eredetije van, az nem BKV-zik, vagy nem megy be a New Yorkerbe! Csak meg kell nézni Milánóban a metrót pl, rengetegen utaznak eredeti designer táskával... Én is csak eredeti dolgokat veszek, de bemegyek a New Yorkerbe is szétnézni, ha éppen arra járok... A stílus nem pénzfüggő!!! Én szeretem a luxus dolgokat, viszont ha megtetszik egy szupi póló a Calzedoniaban fillérekért, akkor megveszem azt is, és beakasztom a szekrényembe a Prada vagy a pl DVF ruhám mellé...
2013. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!